Milí návštěvníci a zákazníci, z důvodu velikonočních svátků si vás dovolujeme upozornit na změnu otevírací doby. Ve dnech 19. - 22. dubna 2019 budou naše showroomy v Brně i Praze ZAVŘENY. Přejeme krásné prožití velikonočních svátků a budeme se na vás opět těšit v úterý 23. dubna.

Vitra

Vitra je švýcarská značka, která je po celém světě považována za absolutní designovou špičku a synonymum pro moderní design s bohatou, více než šedesátiletou tradicí. Vitra je producentem široké řady nábytku, doplňků i svítidel do domácnosti, kanceláře i veřejných prostor, jejichž návrhy pochází z per největších designérů 20. století.

Cena

4597234464
14597234464
131 položek celkem
Eames Lounge Chair & Ottoman, american cherry
186 320 Kč

Ikonické křeslo Eames Lounge Chair a otoman značky Vitra od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových. Provedení: americká třešeň.

Eames Lounge Chair & Ottoman, black ash
Novinka
219 504 Kč

Ikonické křeslo Eames Lounge Chair a otoman značky Vitra od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových. Provedení: jasanové dřevo.

Eames Lounge Chair & Ottoman, black pigmented walnut
Novinka
219 504 Kč

Ikonické křeslo Eames Lounge Chair a otoman značky Vitra od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových. Provedení: černě tónované ořechové dřevo.

Eames Lounge Chair & Ottoman, santos palisander
Novinka
234 464 Kč

Ikonické křeslo Eames Lounge Chair a otoman značky Vitra od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových. Provedení: palisandrové dřevo.

Houpací křeslo Eames Chair RAR, dark maple
14 416 Kč

Eames Chair RAR (Rocking Armchair Rod) od značky Vitra vychází z ikonického tvaru židle Eames, avšak nabízí veškeré pohodlí houpacího křesla. Varianta ližin: 95 dark maple.

Houpací křeslo Eames Chair RAR, golden maple
14 416 Kč

Eames Chair RAR (Rocking Armchair Rod) od značky Vitra vychází z ikonického tvaru židle Eames, avšak nabízí veškeré pohodlí houpacího křesla. Varianta ližin: 02 golden maple.

Křeslo Eames Lounge Chair, american cherry
Novinka
137 360 Kč

Ikonické křeslo Eames Lounge Chair značky Vitra od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových. Provedení: americká třešeň.

Křeslo Eames Lounge Chair, black ash
Novinka
162 656 Kč

Ikonické křeslo Eames Lounge Chair značky Vitra od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových. Provedení: jasanové dřevo.

Křeslo Eames Lounge Chair, black pigmented walnut
Novinka
162 656 Kč

Ikonické křeslo Eames Lounge Chair značky Vitra od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových. Provedení: černě tónované ořechové dřevo.

Křeslo Eames Lounge Chair, santos palisander
Novinka
172 448 Kč

Ikonické křeslo Eames Lounge Chair značky Vitra od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových. Provedení: palisandrové dřevo.

Křeslo Eames Lounge Chair, white pigmented walnut
Novinka
162 656 Kč

Ikonické křeslo Eames Lounge Chair značky Vitra od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových. Provedení: bíle tónované ořechové dřevo.

Křeslo Grand Repos
Na objednání
109 072 Kč

Křeslo Grand Repos v provedení v čalounění látkami Cosy a Dumet.

Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 11 - 131 položek celkem