Židle Eames DKX-5

Kód: 1869
Novinka
Značka: Vitra
12 376 Kč
Na objednání

Eames DKX-5 Wire Chair je designová židle značky Vitra, která má sedák bez opěrek a celodrátěnou konstrukci s potahem v barvě a materiálu dle vašeho výběru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Židle Eames DKX-5 představuje celodrátěnou variaci na klasickou plastovou židli Eames, která pochází z dílny designérů a manželů Charlese a Ray Eamesových. Židli představili světu v 50. letech, přičemž jejich záměrem bylo vyrobit židli, která se dokonale přizpůsobí lidské postavě a zároveň bude odolná a její manipulace bude opravdu snadná. Tyto požadavky se zhmotnily v židli, která se postupem let stala ikonou moderního designu. Židle představuje ojedinělý kus nábytku, který se skvěle hodí, jak do domácnosti, tak kanceláře či veřejných prostor. 

Židle Eames DKX-5 se pyšní podnoží v podobě standardní ocelové základny, která v sobě snoubí jednoduchou eleganci s opravdovou konstrukční pevností. Tato varianta je v černě lakovaném provedení. Židli je možné dodat také ve variantě chrom. 

Ze vzorníku zvolte variantu potahu (uveďte do poznámky v objednávce): Fabric F60 (tkaná textílie Hopsak s výraznějším vzorkem), Leather L20 (robustní hovězí kůže) a Leather L40 Premium (hladká hověží kůže s lehkým leskem).

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní židle
Rozměr: 49 x 51 x 85 cm