Židle Eames DKW-2

Kód: 1860
Novinka
Značka: Vitra
18 469 Kč
Na objednání

Eames DKW-2 Wire Chair je designová židle značky Vitra, která má konstrukci ze dřeva a drátěný sedák bez opěrek s potahem v barvě a materiálu dle vašeho výběru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Židle Eames DKW-5 představuje drátěnou variaci na klasickou plastovou židli Eames, která pochází z dílny designérů a manželů Charlese a Ray Eamesových. Židli představili světu v 50. letech, přičemž jejich záměrem bylo vyrobit židli, která se dokonale přizpůsobí lidské postavě a zároveň bude odolná a její manipulace bude opravdu snadná. Tyto požadavky se zhmotnily v židli, která se postupem let stala ikonou moderního designu. Židle představuje ojedinělý kus nábytku, který se skvěle hodí, jak do domácnosti, tak kanceláře či veřejných prostor. 

Tato varianta se pyšní pevnou dřevěnou podnoží, jejíž barvu si zvolíte ve vzorníku z odstínů 02 golden maple, 30 black maple a 95 dark maple. Pokud nebude upřesněno, židle bude dodána ve variantě s černou podnoží (black maple). V případě provedení v jiné variantě uveďte barevné provedení do poznámky v objednávce.

Dále si ze vzorníku zvolte variantu potahu (uveďte do poznámky v objednávce): Fabric F60 (tkaná textílie Hopsak s výraznějším vzorkem), Fabric F200(tkaná textílie Checker), Leather L20 (robustní hovězí kůže) a Leather L40 Premium (hladká hověží kůže s lehkým leskem).

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní židle
Rozměr: 49 x 51 x 85 cm