Židle Eames DKR-2, chrome

Kód: 1854
Značka: Vitra
14 933 Kč
Na objednání

Eames DKR-2 Wire Chair je designová židle od Vitra, která má sedák bez opěrek a celodrátěnou konstrukci v barvě chrome s potahem v barvě a materiálu dle vašeho výběru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Židle Eames DKR-2 je celodrátěnou variací na klasickou plastovou židli Eames, kterou navrhli designéři a manželé Charles a Ray Eamesovi v 50. letech za účelem vyrobit židli, která se dokonale přizpůsobí lidskému tělu a zároveň bude odolná a snadno se s ní bude manipulovat. Tyto požadavky se zhmotnily v židli, která se postupem let stala ikonou moderního designu. Židle je navržena tak, že najde uplatnění v domácnosti, v kanceláři i ve veřejných prostorách. 

Tato varianta zaujme především podnoží, které se říká „Eiffelova věž“. Složitá konstrukce z ocelových drátů nenapodobitelně kombinuje lehké, elegantní tvary s konstrukční pevností. Židle je v nabídce v barvě 01 chrome, 30 basic dark, 32 dark grey a 17 cream matte. Variantu židle DKR-2 basic dark zakoupíte jako samostatný produkt, ostatní barevná provedení najdete ve vzorníku a zvolenou barvu uveďte do poznámky v objednávce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní židle
Rozměr: 49 x 51 x 85 cm