Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Stůl Icaro

Kód: 2886
Akce Showroom Brno
Značka: Calligaris
85 920 Kč –40 %
vyprodej005
85 920 Kč –40 % 51 552 Kč

Prostorný stůl s designově řešenou podnoží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stůl Icaro je pevný stůl, který se hodí do jídelen i do jednacích místností. Zajímavým zpestřením jednoduchého designu stolu jsou dvě designově řešené nohy, které dodají stolu punc výjimečnosti. Můžete si vybírat různé provedení povrchu desky stolu - buďto zůstat u dřevěného provedení nebo volit keramické provedení. Za příplatek lze volit i barevné provedení podnože z barev matná černá, ořech a tmavý dub. Neváhejte kontaktovat naše odborníky pro přesnou definici své objednávky.

9bafd-clip-1kb Na showroomu je k vidění varianta velikosti 200x106x75 cm, deska stolu v provedení ořech a podnož v matném černém provedení. Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@deho.cz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly a stolky
Rozměr: 200 x 106 x 75 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: