Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Zahradní stůl Duct

Kód: DCT - T160CER2 DCT - T160HPL2 DCT - T220HPL2 DCT - T300HPL2 Zvolte variantu
Značka: Todus
59 990 Kč 49 990 Kč 59 990 Kč 69 990 Kč od 49 990 Kč
Dodání 6-10 týdnů Dodání 6-10 týdnů Dodání 6-10 týdnů Dodání 6-10 týdnů Zvolte variantu
Rozměr
Materiál
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Prostorný stůl pro venkovní použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stůl Duct je řešením univerzálního stolu pro vnitřní i venkovní použití. Konstrukce stolu je tvořena práškově lakovaným hliníkem, který je naprosto skvělým kandidátem pro venkovní použití. Snadno se udržuje a je odolný korozi. Dalšími jeho vlastnostmi je například odolnost vůči vodě a skvrnám, UV a také je nárazu vzdorný.
Povrch stolu si můžete vybrat ze dvou variant – v provedení keramickém nebo HPL (vysokotlaký laminát). Obě dvě řešení jsou vysoce odolné a poskytují stejné vlastnosti jako konstrukce stolu.
Stůl můžete kombinovat s židlí Duct.
Stůl je možné vybírat ze 3 velikostí. Dále si můžete specifikovat barvu práškované konstrukce i barvu povrchu. Neváhejte kontaktovat naše odborníky pro přesnou definici své objednávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní a venkovní stoly
Materiál: Keramika, HPL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: