Milí návštěvníci a zákazníci, dovolujeme si vás upozornit na změnu otevírací doby. Ve dnech 5. - 6. 7. budou showroomy v Brně i Praze zavřeny. Budeme se na vás opět těšit v pondělí 8. 7. Děkujeme za pochopení.

Sedací souprava Santa Barbara - výprodej

Kód: 2541/K/BEZ
Akce Showroom Praha
Značka: Steinhoff
74 564 Kč –20 %
Sedací souprava Santa Barbara - výprodej
74 564 Kč –20 % 59 500 Kč
Na showroomu
Materiál
Funkce
Můžeme doručit do:
1.7.2019

Sedací souprava za exkluzivní cenu k vidění a odběru na showroomu Praha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Santa Barbara je sedací soupravou pro všechny, kteří vyznávají kvalitu, eleganci a pohodlí. V jejím objetí budete trávit hodiny a hodiny času! Je neskutečně pohodlná, a tak i sebedelší posezení si můžete užívat každou minutu. Pro vysoce komfortní zážitek můžete využít funkcí jako je například elektrické nastavení sklonu zádové opěrky a podnožek, manuální nastavení opěrky hlavy a také elegantně řešené tvarování bočních područek vám dopomůže k té nejlepší relaxaci. Právě elektrické ovládání sklonu posezení je u této sedačky neuvěřitelně oblíbené! Ovládací tlačítka jsou nenápadně umístěny na boku sedáku a přesto jsou neustále po ruce. Věřte, že přenést se do klidného spánku a odpočinku nebylo nikdy jednodušší! Sedací soupravu Santa Barbara můžete kombinovat z 18 různých prvků, kde nechybí ani kombinace do tvaru U. Lze objednávat v textilním nebo koženém provedení.

Pokud se Vám líbí právě tato sedací souprava, určitě je pro vás důležité pohodlí a luxus. Připravte se na jednu z nejpohodlnějších sedaček, která bude svým tvarem diktovat vzhled celého prostoru. Nádherně tvarovaná područka je z boku elegantně štepovaná. Sedáky a zádové opěrky jsou vytvořené tak, aby umožňovaly dlouhodobé, pohodlné sezení s možností elektrického nastavení sklonu a podnožky. Manuálně nastavitelná opěrka hlavy umožňuje pohodlné sledování televize nebo čtění  i v ležící poloze. Exkluzivně – dotykové řízení polohování je decentně umístěné na boční straně sedáků a umožňuje polohovat i sedací části, které se nenacházejí u područky. K tomuto výběru můžeme jen gratulovat.SANTA BARBARA má v nabídce 18 různých prvků, ze kterých se dají vyskládat sestavy různých tvarů a velikostí. Nechybí ani sestava ve tvaru U.
Můžete si ji objednat v textilním i koženém provedení. Za příplatek je možné přidat manuální nebo elektrické polohování.

Pro různé barvy, varianty a materiál se prosím kontaktujte na e-mailu info@deho.cz nebo na telefonním čísle +420 727 973 453.

a18a8-clip-1kb Na showroomu ihned k odběru - neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Doplňkové parametry

Kategorie: Modulové sedací soupravy
Rozměr: 307 x 167 cm