Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Sedací souprava Flick Flack

Kód: 1463253/TEX
Značka: Ditre Italia
196 292 Kč
Dodání 6-10 týdnů
Materiál
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sedací souprava nekonečných možností!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tak tuhle sedačku si zamilujete! Taky nesnášíte, když si nemůžete najít tu správnou polohu při sledování filmu nebo si pořád poposedáváte při kafíčku s kamarádkami? Sedací souprava Flick Flack vám nabízí nekonečné možnosti varinaty nastavení opěrek ve formě polštářů. Prostorná plocha sedu a na ní položené polštáře, které jak si je ohnete nebo nastavíte, tak přesně tak zůstanou. Nemusíte si nechat dirigovat to, jak máte sedět. Popusťte uzdu fantazii!

Pro různé barvy, varianty a materiál se prosím kontaktujte na e-mailu info@deho.cz nebo na telefonním čísle +420 727 973 453.

Doplňkové parametry

Kategorie: Modulové sedací soupravy
Rozměr: 360 x 115 x 75-95 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: