Milí návštěvníci, s ohledem na aktuální nařízení vlády je náš showroom aktuálně OTEVŘEN v omezeném režimu. E-shop a řešení objednávek je k dispozici bez omezení. Více informací najdete v novince. Děkujeme za pochopení, tým DEHO.

Rozpalovač grilů a krbů Looftlighter

Kód: LOOFT-01
Značka: Big Green Egg
1 694 Kč
Dodání 1 týden

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapalte svůj krb nebo gril během jediné minuty!


Looftlighter je švédský vynález, který eliminuje použití tekutých a tuhých chemických podpalovačů při zapalování vašeho krbu nebo grilu.

Stačí jen připojit do elektriky, zapnout a během chvilky je dřevěné uhlí dokonale rozpálené a vy během pár minut můžete začít grilovat. Looftlighter stačí jen přiložit k dřevěnému uhlí, zapnout a jak uvidíte první jiskřičky, tak jej trochu oddálit a během chvilky vidíte dokonale rozžhavené uhlí.

 

How To Light Your Charcoal With The Looftlighter

Looft Lighter | Our Mission

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

banner big green egg

Grily Big Green Egg jsou legendárním ztvárněním typu grilu kamado. Keramické obložení, které se může pyšnit kvalitou a certifikací NASA dokonale udržuje správnou teplotu a vy si tak váš steak můžete užít dosyta! 

Nejen steaky a grilování je možné v Big Green Egg připravovat. Díky své jedinečnosti, kterou grily BGE reprezentují již od roku 1974 můžete nejen grilovat, ale také vařit, péct nebo třeba udit.

Grily jsou nabízeny v sedmi různých velikostech a k nim si můžete vybírat desítky různého příslušenství. A to buď od, podle nás téměř povinných, stojanů, které umožní snadnou manipulaci až po různé nádobí, chytré pomocníky jako teploměry až po materiály sloužící k zapálení ohně. 

Přečtěte si více o grilech Big Greeen Egg v našem článku.