Vybavení kavárny luxusním nábytkem

Když se vybírají křesla a sedací soupravy do kavárny, tak to není jednoduchá volba. Výběr nábytku do komerčních prostor je přece jenom rozdílný od výběru zařízení vlastního domova. V hotelích, restauracích a kavárnách je na nábytek kromě designu kladen nárok především na praktičnost a údržbu. Zde je nábytek mnohem více namáhán – tolik zákazníků se zde za den posadí… A zároveň musí být materiál lehce čistitelný – někdy se může stát nějaká nehoda….

Ale samostatnou kapitolou je výběr designu nábytku. Jeho vizuál dotváří mínění o firmě a hlavně působí na zákazníky nejvíce! Pokud se zde budou dobře cítit, tak se rádi budou vracet. A s tím souvisí, jestli se bude dobře sedět.

Kavárna 7 hříchů v centru Brna si proto dala na výběru opravdu záležet. Pro svou zahrádku zvolila naši DEHO kolekci, která díky svým širokým možnostem nabídla přesně to, co potřebovali! Dodávali jsme křesla a sedačky vyráběná na míru v černém provedení, které skvěle doplňují interiér a celý vizuál podniku. Z praktických důvodů byla zvolena speciální exteriérová koženka (sunbrella) a esteticky jsme ji doladili podlepovanými švy.

Naše privátní kolekce nábytku DEHO je skvělým kandidátem v řešení vybavení HORECA segmentu (hotely, restaurace, café).  Široký výběr nábytku je doplněn téměř nekonečným výběrem materiálů, barev a provedení. Více informací vám rádi poskytnou naši prodejci

Chci si nechat navrhnout interiér. Kontaktujte mne, prosím.

Využijte možnosti nás kontaktovat rychlým formulářem. Můžete si sjednat schůzku nebo vložit dotaz.

Nevyplňujte toto pole: