Obývací kout v malém bytě a jeho rekonstrukce

rekonstrukce malého bytu DEHO008

Mladý pár se rozhodl kompletně rekonstruovat svůj malý byt v klidné části Brna. S pomocí architektky Nikoly Pástorové se rozhodl pro moderní, veselý, svěží a barevně pozitivní interiér. Základními barvami jsou zelená šalvějová a modrá námořnická s doplněním dubového dřeva a černých doplňků. Interiér je veden v lehce industriálním stylu s doplněním skandinávských prvků. Všimnout si můžete i sjednocující linky geometrických motivů, které se táhnou celými interiérem. 

Obývací kout je v jedné místnosti spolu s kuchyní a jídelním stolem. O rekonstrukci kuchyni si můžete přečíst v samostatném detailním článku. Jednoznačně zde vévodí sedací souprava ve tvaru L v syté námořnické barvě, kterou doplňuje neutrální šedá obývací stěna. Ta je řešením na míru našich profesionálů, kteří ji navrhli doslova od A do Z. Šedá obývací sestava je totiž vyráběna jako jeden kus nábytku a řešena je oboustranně. Z kuchyňské strany nabízí řešení policového systému o hloubce 15 cm a ze strany obývací nabízí čisté a ničím nerušené linie. Elektroinstalace a datové zásuvky, potřebné pro zprovoznění televize, jsou chytře umístěny pod TV, aby nebyl rušen finální efekt a lehce na hlavní stěnu navazuje řešení komody a dvěma šuplíky.  

 koláž rekonstrukce malého bytu obývacé kout (1)

Nezbytným detailem jsou policové systémy vedle televize. Kombinovány jsou jak v laminu, tak i v industriální kovové podobě. Obě varianty jsou taktéž řešení na míru z rukou odborníků DEHO.

 Zaujala vás rekonstrukce tohoto interiéru? Přečtěte si detailní články o rekonstrukci kuchyně, ložnice nebo kompletního interiéru.

Chci si nechat navrhnout interiér.

Využijte možnosti nás kontaktovat rychlým formulářem. Můžete si sjednat schůzku nebo vložit dotaz.

Nevyplňujte toto pole: