Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Kuchyně v kombinaci bílé a champagne

Pro kuchyni v rodinném domku jsme volili kombinaci bílého lesku s champagne barvou pracovní desky. Kuchyňské skříňky jsou opatřeny úchytovými prohlubněmi. Můžete zde sledovat prvky, které jsou opravdu dotaženy do těch nejmenších detailů jako například stejná barva spotřebičů a skříněk, do kterých jsou zasazeny. Nebo stejné granitové provedení dřezu spolu s kuchyňskou baterií. To jen podtrhuje čistotu stylu celé kuchyně a zároveň je tím docíleno jednotného a souvislého vzhledu celé kuchyně.

Prvkem, kterého si lze v kuchyni ihned všimnout jsou horní skříňky v provedení aluminiového rámečku se sklem. Zvýrazní linii kuchyňských skříněk, ale přesto nepůsobí tolik dominantně. Velmi zajímavým řešením je ale využití poloostrůvku, který navazuje na úložný prosto skříněk a jemně tak odděluje pracovní část kuchyně od jídelního stolu.

Jedinečnost provedení kuchyně značky Schüller je také podkreslena betonovou stěrkou na zdech, která je nejen praktická, ale zároveň působí i designovým a luxusním dojmem.