Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Kuchyně v bílém lesku s imitací dřeva

 

I na menším prostoru lze vytvořit kuchyni, kde budete mít vše potřebné po ruce a nemusíte se bát, že by něco vyčnívalo. Jako je tahle kuchyně značky Schüller. Pro realizaci jsme volili dvířka kuchyně v provedení bílého lesku spolu s úchytovými prohlubněmi. Na skříňky navazuje pracovní deska s imitací dřeva.

kuchyni jsou zastoupeny všechny spotřebiče, které každý kuchař či kuchařka požaduje. I když na menším úseku, tak i přesto je zde pro skvělou organizaci v kuchyni využit obkladový panel. Díky němu si majitelka lehce zorganizovala uložení nožů a dochucovacích přísad.