Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Kuchyně v kombinaci šedých a bílých tónů

Mladým manželům jsme pomáhali s vybavením interiéru a to zejména realizací kuchyně a vestavěných skříní v ložnici. Kuchyně značky Schüller prezentuje šmrncovní a moderní kombinaci studené šedé spolu s bílou v kombinaci bílého lesku. Skříňky šedo-bílého provedení jsou doplněny pracovní deskou v lamina grafitové barvy. A grafitová barva se podepisuje i na kuchyňském dřezu. A právě tato kombinace je ještě podpořena betonovou stěrkou na stěnách, která kuchyni dodá unikátní vzhled.

Dále jsme do interiéru ještě dodávali skříň, která byla vyráběna na míru v provedení kombinace bílého lesku a imitace dřeva.