Kuchyně stejného stylu na dvou patrech domu

Realizace dvou kuchyní spolu s jídelnou v jednom domě pro nás byla skvělá příležitost, jak ukázat propojení jednoho stylu v celém interiéru domu. Kuchyně jsou proto v provedení matných bílých skřínek s vodorovnými nerezovými prohlubněmi a pracovní deskou barvy žuly téměř identické na obou poschodích domu. Na prvním poschodí domu kuchyně jemně navazuje na jídelnu, která je vybavena nábytkem značky TON. Jedinečností, kterou se tato realizace může pyšnit, jsou světla značky Zeitraum. Tuto značku sice nenabízíme v našem sortimentu, ale po dohodě se zákazníky jsme byli schopni osvětlení zajistit a dostát tak svému slovu při realizaci. Naším cílem je vždy plně uspokojit potřeby zákazníka, a proto u nás není nemožné sehnat i značku, která není naší stálou nabídkou.
Realizace kuchyně

Zato kuchyně ve druhém patře byla trochu oříšek. Jednalo se poměrně o malý prostor, kde bylo potřeba realizovat plně vybavenou kuchyni. V úzkém prostoru jsme tedy volili trochu netradiční rozložení dřezu a kuchyňských spotřebičů. Zároveň jsme využili netypické spojení kuchyňského ostrůvku spolu s jídelním stolem. Ale i této nevýhody v nestandardním tvaru kuchyně jsme využili a s designem kuchyňských skříněk jsme jemně pokračovali dále do obývacího pokoje a jídelny formou polic a dalšího odkládacího prostoru. Bílé matné provedení nábytku navíc jemně koresponduje spolu s designovou betonovu stěrkou barvy perlata firmy Němec.

Nábytek řešený na míru, individuální kompozice kuchyně a privátně zajištěná značka osvětlení – to jsou prvky, kterých si na této realizaci nejvíce ceníme a děkujeme majitelům za vloženou důvěru. Kuchyně stejného stylu na dvou patrech domu.

Chci si nechat navrhnout interiér. Kontaktujte mne, prosím.

Využijte možnosti nás kontaktovat rychlým formulářem. Můžete si sjednat schůzku nebo vložit dotaz.

Nevyplňujte toto pole: