Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Kuchyně a obývací pokoj v zemitých barvách

V rámci realizace tohoto domova jsme dodávali vybavení kuchyně a obývacího pokoje. Prostorná kuchyně vyniká především jemnou barevnou trojkombinací matné bílé, pískově šedé a lanýžové. Tato kombinace zemitých tónů dodává luxusní dojem celé kuchyni a zároveň působí příjemným dojmem. Kuchyně je vybavena spotřebiči v decentní barvě, aby nijak nevynikaly a nerušily jemnou linii barevných tónů skříněk a pracovní plochy. Zastoupena je zde i vinotéka nebo například kuchyňský robot Kitchen Aid. Díky široké paletě barev výrobce se právě značka Kitchen Aid stává skvělým barevným doplňkem každé kuchyně. Ostrůvek zároveň zastupuje i barové posezení, které je doplněno barovými židličkami s nastavitelnou výškou.

V obývacím pokoji dominuje sedací souprava Santa Barbara šedé barvy. Jedná se o velmi kvalitní a pohodlnou soupravu koženého provedení s výsuvy sedáků výrobce Steinhof, která je právě v tomto interiéru posazena na koberec zemité barvy. Koberec disponuje geometrickými tvary s decentním šedým proužkem a zároveň ladí s taburetem. Ten má výraznou barvu a akcent, který jen vyzdvihuje zemitý podtón interiéru kuchyně a obývacího pokoje.