Kompletní realizace interiéru domu se společným prvkem

Tato realizace je výsledkem návrhu celého interiéru domu. Rodina, která se nám svěřila do péče, chtěla domov, ve kterém bude cítit pohodlí a jednotný designový prvek domu v celém interiéru. A právě jednotícím prvkem se pro světlý a pozitivní interiér stala bílá barva v kombinaci s imitací dubu a betonovou stěrkou značky Němec. Tuto linku lze pozorovat v každé místnosti domu. Nejenže tak vznikne jednotící prvek, díky kterému je zajištěná jemná a nenásilná návaznost jednotlivých místností, zároveň ale dodává právě ten výjimečný pocit domova, kdy každá místnost působí unikátním a stejně tak i familiárním dojmem.

Předsíň bytu

Čistá a elegantní kuchyně značky Schüller je v bytě realizována v podání skříněk bílého lesku s laserovými hranami, na které navazují úchytové prohlubně pro jemný a nerušený design. Pracovní deska je z umělého kamene a kuchyni doplňuje obkladový panel, který zajišťuje nejen dokreslení vizuálu kuchyně ale zároveň poskytuje možnost organizace pro paní či pána kuchyně. Spotřebiče jsou v kuchyni zastoupeny tematicky bílou troubou a také je zde vinotéka.

Kuchyně Schüller

V kuchyni jsou zároveň i stůl a židle italské značky Connubia. Na stolech jsou servírovací talíře v betonovém provedení od značky Švec. Právě surovost betonu je krásným kontrastem k jemné a čisté kuchyni.
 Kuchyňský kout s jídelnou

Hned vedle kuchyňského koutu navazuje obývací pokoj, kde se hlavní dominantou staly sedací souprava Finn spolu s polohovacím křeslem Daily Dream od špičkového výrobce německého nábytku SchilligJemným detailem jsou konferenční stolky značky Tomasela. Obývací stěna je tvořená nábytkem na míru, na kterém je výrazně zastoupena právě jednotící bílá barva celého interiéru a za televizí lze sledovat vliv dalšího jednotícího prvku a to betonové stěrky firmy Němec.

Obývací pokoj vybaven značkou Steinhof 

Velmi zajímavým prvkem a řešením v interiéru jsou skleněné dveře značky JAK, které oddělují předsíň od interiéru domova. Příčka s otevíracími dveřmi je jemným prvkem, ale decentně a nenásilně ukazuje hranici, kde si obyvatelé domu můžou odpočinout a vnímat jen krásu a pohodlí svého domova.

Skleněná příčka dveří značky JAK

Nábytek na míru je také významným prvkem, který se v interiéru opakuje v každé místnosti. Šatna nedisponovala zrovna velkým prostorem, kde by bylo možné realizovat obsáhlé organizační struktury, ale i v menším prostoru jsme byli schopni využít každého místa na 100 % a vytvořit tak komplexní šatnu, kde je možné uchovat všechny detaily, které jsou potřeba.

Šatna na míru 

Stejně tak i v pokoji a pracovně jsou využity možnosti nábytku na míru. Především skříňky jsou realizovány v kombinaci různých tlouštěk a posuvných dveří. Nejenže je tak zajištěna praktická část a možnost uzavření skříněk, zároveň působí velmi moderně a elegantně. Celá pracovní sestava spolu s poličkami na stěnách je tvořena na míru a pokoj tak působí uceleným a útulným dojmem. Pracovna je řešena v tmavších barvách – šedého laku s grafitovou úpravou.

Vybavení pokojů na míru

Celý interiér jsme dále vybavovali dekoracemi, doplňky a osvětlením spolu s dveřmi značky Porte Karpi, které bílou barvou jen podtrhují vybranou linii domova.

Na realizaci jde vidět působení jednoho architekta a jedné firmy, která celý interiér zajišťuje. Získáte tak jednotkou linku v celém vašem domě – domov působí celistvě a není žádným nesouladným prvkem narušován.S námi můžete získat řešení celého interiéru – od návrhu po realizaci. Nemusíte řešit žádné komplikace způsobené nenávaznostmi různých dodavatelů a jedno zadání tlumočit více firmám. Uděláme vše pro vaše pohodlí a jistoty kvality.Pro vaši představu ještě přikládáme návrhy interiéru, které byly nejprve vypracovány a odsouhlaseny majitelem. Můžete se sami přesvědčit, v jaké míře dostáváme svému slovu a návrh porovnat s výsledkem realizace.


Prohlédněte si naše další realizace kuchyní a interiérů

Realizace interiérů a kuchyní