Milí návštěvníci a zákazníci, z důvodu velikonočních svátků si vás dovolujeme upozornit na změnu otevírací doby. Ve dnech 19. - 22. dubna 2019 budou naše showroomy v Brně i Praze ZAVŘENY. Přejeme krásné prožití velikonočních svátků a budeme se na vás opět těšit v úterý 23. dubna.

Pták Eames House Bird, walnut

Kód: 1776
Značka: Vitra
6 773 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2019

Eames House Bird je již více než 50 let považován za designovou ikonu od designérů Charles a Ray Eames, kterou nyní najdeme v sortimentu prémiové značky Vitra. Provedení: přírodní ořechové dřevo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sošku černého ptáčka Eames House Bird si původně z cest přivezli manželé, designéři Charles a Ray Eames a velmi si jí cenili - představovala "centerpiece" obývacího pokoje v jejich Eames House. Soška, jejíž kořeny sahají do tradiční americké kultury, se v průběhu let stala novodobou designovou ikonou, která pro mnohé reprezentuje moderní design.

Vitra ve spolupráci s Eames Office vytvořila novou verzi ptáčka Eames House Bird z přírodního ořechového dřeva. Právě provedení dodáva sočce přirozený ráz a poukazuje na velmi precizní ruční zpracování. Ptáček je vyrobený z lakovaného dřeva a jeho ladná silueta se nádherně vyjímá jako nadčasový dekorativní objekt v interiéru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorace do interiéru
Rozměr: 8,5 x 27,8 x 27,6 cm