Milí návštěvníci, s ohledem na aktuální nařízení vlády je náš showroom aktuálně OTEVŘEN v omezeném režimu. E-shop a řešení objednávek je k dispozici bez omezení. Více informací najdete v novince. Děkujeme za pochopení, tým DEHO.

Přídavný rošt skládací pro gril Big Green Egg Large, Xlarge, 2XL

Kód: 201126
Značka: Big Green Egg
925 Kč
Dodání 1 týden

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otázka zní: kachní prsa nebo žebírka? A když už na tuto otázku neexistuje správná ani nesprávná odpověď, jednoduše připravte oboje. Se speciálním skládacím přídavným roštem si na svém Big Green Egg vytvoříte dostatek místa. Přídavný skládací rošt (Folding Grill Extender) z nerezové oceli při používání umístíte na nerezový rošt vašeho EGG. A až skončíte, jednoduše ho zase sklopíte.

Máte model Big Green Egg Large, XLarge nebo XXLarge? Potom je pro vás skládací roštový nádstavec Folding Grill Extender doslova ideální. Nejenže je dost velký na víkendovou grilovačku, ať už jehněčího nebo telecího masa na sladko, ale až s grilováním skončíte, složený roštový nádstavec vám zabere minimum místa. A takové skládání si už zaslouží potlesk.

EGGspander Kit Setups

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

banner big green egg

Grily Big Green Egg jsou legendárním ztvárněním typu grilu kamado. Keramické obložení, které se může pyšnit kvalitou a certifikací NASA dokonale udržuje správnou teplotu a vy si tak váš steak můžete užít dosyta! 

Nejen steaky a grilování je možné v Big Green Egg připravovat. Díky své jedinečnosti, kterou grily BGE reprezentují již od roku 1974 můžete nejen grilovat, ale také vařit, péct nebo třeba udit.

Grily jsou nabízeny v sedmi různých velikostech a k nim si můžete vybírat desítky různého příslušenství. A to buď od, podle nás téměř povinných, stojanů, které umožní snadnou manipulaci až po různé nádobí, chytré pomocníky jako teploměry až po materiály sloužící k zapálení ohně. 

Přečtěte si více o grilech Big Greeen Egg v našem článku.