Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Zdravotní matrace a polštáře se slevou 15 %

Říká se, že 80 % lidí trpí bolestmi zad. Přitom je tak jednoduché řešení, jak se jim vyvarovat! Víte jaké to je? Spánek.

Spánek na kvalitní zdravotní matraci a polštáři. No jo, ale jejich výběrem si spousta lidí není jistá. Není proto nic jednoduššího než se přijít poradit do odborného studia, kde si zároveň matrace a polštáře můžete vyzkoušet. A přesně takové Studio zdravého spánku u nás v Brně máme. Čeká tu na vás desítka matrací s různými vlastnostmi a polštáře, které doslova lákají k tomu, abyste si vyzkoušeli, jak se na nich spí. Tak na nic nečekejte a přijďte je vyzkoušet!

Navíc získáte slevu 15 % na matrace a polštáře Magniflex v rámci akce Dnů zdravého spánku.

Dny zdravého spánku 2020

 

O tom, jak taková návštěva vypadá, se můžete přesvědčit ve videu:

 

Nebo se rovnou inspirujte v naší nabídce:

Matrace