Začněte grilovat! | Startovací balíčky Big Green Egg

Chcete začít grilovat? Už jste se dívali po vhodném grilu ke koupi, ale nevěděli jste, jaké další příslušenství by vám nemělo chybět? Tak už se nemusíte trápit - Big Green Egg to vyřešil za vás a připravil skvělé startovací balíčky pro začínající milovníky grilování.

koláž easy start big green egg

Balíčky nejsou připraveny jen pro úplné začátečníky, ale také pro ty, kteří s grilováním už zkušenosti mají, ale ještě se neznají se značkou Big Green Egg. A protože má tato americká značka legendárních grilů typu pece kamado celkem 7 velikostí, tak i startovacích balíčků nabízí celkem 7 variant. Stačí si jen vybrat velikost!

V balíčku "easy start" se tak můžete těšit na samotný gril a s ním související stojan, který velmi usnadní jakoukoli manipulaci s grilem. Další důležitou součástí balíčku je convEGGtor - speciální konstrukce, která zajistí přirozenou bariéru mezi připravovanými jídly a otevřeným ohněm v Big Green Egg. Kontinuální proudění vzduchu a vedení tepla pomůže rychlejší přípravě jídla a především uchová šťavnatost pokrmů. A další součást balíčku? Samozřejmě dřevěné uhlí - bez něj byste nemohli začít grilovat! Proto je unikátní uhlí značky Big Green Egg doplněno i ekologickými podpalovači, abyste se při rozehřívání grilu nemuseli trápit.  Pokud vás ale zajímají i další tipy, jak nejlépe rozpálit gril, tak si nenechte ujít náš článek

Dále je součástí balíčku i pohrabáč pro lepší péči o rozžhavené dřevěné uhlí a poté se ještě dle velikosti vybraného grilu můžete těšit na další doplňky jako jsou pečící kameny nebo mobilní nosič na gril.

Přijďte si na náš brněnský showroom vybrat velikost grilu Big Green Egg, která vám bude nejvíce vyhovovat a zároveň si můžete jeden ze startovacích balíčků objednat.

Nebo si vyberte na našem e-shopu:

gril big green egg