Výprodej sedacích souprav v Brně

Pokud zrovna vybíráte novou sedací soupravu, tak si určitě nesmíte nechat ujít výprodej vybraných sedaček na našem brněnském showroomu. Kde jinde totiž můžete sehnat kvalitní a ověřené posezení, které navíc zdobí až 50% sleva!

A na co se můžete těšit? Krásné designové sedací soupravy značek Ditre Italia, Steinhoff a Willi Schillig tu čekají jen na vás.

Představujeme vám naše adepty:

Sedací souprava Antigua - PRODÁNO

vyprodej_antigua

Drobná sedačka se díky svému univerzálnímu barevnému zpracování hodí do jakéhokoli interiéru. Na dotek příjemné látkové čalounění a variabilní nastavení opěrky hlavy vám zajistí dokonalý komfort.

Více informací ZDE.

 


Sedací souprava Bergamo - PRODÁNO

Vyprodej sedací souprava Bergamo

Elegantní sedací souprava v koženém čalounění. Černá kůže je skvělým společníkem v každém interiéru. V kombinaci s lesklými nožkami se stane doslova dominantou celé místnosti. 

Více informací ZDE.

 

Sedací souprava Heart - PRODÁNO

Výprodej sedací souprava Heart

Kožená sedací souprava, která vám nabízí komfort variability nastavení hlavové opěrky. Vy si tak můžete užít uvolňující chvíle do posledního detailu. Pohovka Heart je dokonalým výsledkem německé preciznosti se smyslem pro detail. Přijďte se přesvědčit! 

Více informací ZDE.

 Rohová sedací souprava Merida - PRODÁNO

Výprodej rohová sedací souprava Merida

Je prostorná, na pohmat velmi příjemná a barevně dokonale univerzální. Rohová sedací souprava Merida může dokonale vyzdobit i váš domov! Přijďte si posedět a zamilovat se na první posezení.

Více informací ZDE.

 

Sedací soupravy na vás čekají na našem showroomu v areálu Centra bydlení a designu Kaštanová v Brně. Můžete přijít vyzkoušet, posedět, a vybrat si tak tu svou!

Budeme se na vás těšit!