Užijte si osvěžující spánek i přes vysoké letní teploty

Ten pocit, kdy nám letní vysoké teploty a nesnesitelný těžký horký vzduch nedovolí usnout, zná nejspíš každý… Co potom dělat? O něco líp je tomu, kdo má doma klimatizaci, ale ta bohužel nevyhovuje ze zdravotních důvodů každému. Potom se už kromě spaní pod širákem nabízí jen jedna možnost - prodyšná matrace s chladícím efektem!

Doslova svěží vánek si můžete užít při spaní na matraci Magniflex Magnigel! Speciální povrchová vrstva na bázi gelu totiž zajistí vysokou prodyšnost, svěžest a jedinečný pocit měkkosti. V této kolekci si můžete vybírat mezi pěti druhy matrací a čtyřmi druhy polštářů. Rozdíl v jednotlivých matracích můžete najít v rámci stupni tuhosti nebo složení jednotlivých vrstev. V matracích Magnigel se nachází primárně 2 hlavní složky, a to materiál Magnigel pěna a Memoform. Jedná se o speciální patentované paměťové pěny, které si společnost sama navrhla a vytvořila. 

Díky mnohaletému vývoji tak může Magniflex prezentovat matrace, které se pyšní celou řadou certifikátů - tím nejvýznamnějším je ocenění ACA. Tímto certifikátem největší profesní organizace amerických chiropraktiků potvrzuje příznivé účinky matrací a jejich působení na protažení a uvolnění páteře, které prokazatelně vedou ke zmírnění bolestí zad.

MAGNIGEL - chladivá matrace

Chladivý povrch matrace

Jedinečný chladivý pocit matrace zajišťuje povrchová gelová vrstva. Jedná se o vrstvu pěny Magnigel. Tato gelová pěna zajišťuje vysokou prodyšnost, měkkost a lehkost. Doslova tak získáte pocit, jako byste spali na obláčku. Pružný gel je ekologický a tlakuvzdorný. Struktura této pěny byla navržena tak, aby zajistila větší prodyšnost a stabilitu teploty při kontaktu matrace s tělem. Díky tomu zůstává matrace i polštáře stále suché a svěží.

Když se na gelovou vrstvu matrace podíváme z vědeckého hlediska, tak je nepopiratelné, že oproti jiným druhům matracových pěn, je gelová pěna jednoznačně nejlepší co se vlastností prodyšnosti a ochlazování týká. Gelová pěna udržuje konstantní teplotu matrace, velmi pomalu se zahřívá a ochlazuje se rychleji než jiné pěny. Spolu s tím souvisí i lepší proudění vzduchu a tím větší pocit svěžesti.

Vlastnosti matrace Magnigel

Matrace, která se přizpůsobí každému tělu

Druhou důležitou složkou matrace Magnigel je pěna Memoform. Jde o paměťovou pěnu, která reaguje na tlak těla. Díky tomu se může dokonale přizpůsobit každému tvaru lidské postavy. Dokáže tělo podpírat a zároveň i odlehčit. Kostra i svaly si tak během spánku mohou dokonale odpočinout a regenerovat. 

Struktura pěny Memoform je tvořena hustou sítí otevřených buněk - tím je zajištěna vysoká prodyšnost matrace a zároveň tato hustá síť umožňuje individuální tvarování. 

Přijďte si do našeho Studia zdravého spánku v Brně vybrat tu správnou matraci Magnigel a dejte sbohem nedostatku spánku v letních vedrech.

Vybírat můžete z různých výšek matrací a stupňů tuhosti. Párům se zajisté osvědčí možnost volby duálního jádra - tedy možnosti volby různého typu jádra pro každou stranu manželské matrace (o tom si můžete přečíst v dalším článku). Pokud má jeden z vás rád tužší matraci a druhý holduje raději měkkým matracím - není problém! Pomocí duálního jádra můžete mít 2 různé stupně tuhosti v rámci jedné matrace.

Nabídka chladivých matrací kolekce Magnigel

CHCI PORADIT S VÝBĚREM Z KOLEKCE MAGNIGEL

Využijte možnosti nás kontaktovat rychlým formulářem. Můžete si sjednat schůzku nebo vložit dotaz.

Nevyplňujte toto pole: