Realizace manažerského bytu

Dostali jsme příležitost realizovat hezký projekt manažerského bytu ve Slavkově u Brna.

Realizace kompletního interiéru na klíč.

A ten klíč jsme opravdu dostali a pro nás volnou ruku v realizaci …. Co víc si přát.

Už v počáteční fázi jsme věděli, že to bude za kuchyň určitě Schüller, přední německý výrobce kvalitního kuchyňského nábytku a díky zadání, bytu pro manažera, jsme zvolili kombinaci tmavé AFP Targa v tmavém betonovém looku (AFP - ochrana proti otiskům prstů) a luxusního dýhovaného amerického ořechu z naší české zakázkové výroby.  

Předsíň s velkými skříněmi a úložným prostorem, přední plochy opět Schüller AFP Targa, s lavičkou na sednutí a odložení věcí, se zrcadlem.

Optický předěl mezi předsíní a obývacím prostorem zajistili skleněné posuvné dveře od firmy Aliasystem.

Naše představa byla velký otevřený prostor, předělený pouze jednoduchou příčkou.

Za dýhovaným obkladem, který prochází plynule z předsíně do kuchyně a obkládá celou stěnu se skrývala komfortní samostatná toaleta s umyvadlem a samostatná malá technická místnost. Dveře byly skryté ve stěně, vizuelně byly součástí obkladu stěny.

Součástí obkladu jsou také i mělčí vysoké skříně, prosklená rumotéka a vestavěná lednice.

Obklad plynule přechází do horních kuchyňských skříněk, kde jsme se ve finále rozhodli pro dýhovaný ořech kvůli lepší dynamice a vyváženosti prostoru. Tyto skříňky jsou otevíravé pomocí úchytkové prohlubně skryté v přední části den korpusů, led světla jsou zafrézovaná do dna skříněk.

Kuchyni jsme pojali velkoryse. Velké šuplíky v sobě skrývají spoustu úložného prostoru, přístup do rohu je řešený systémem Lemans, své místo má i skříňka na utěrky, výsuv na příruční potraviny, zabudovaný odpadkový koš. A parádní pracovní plocha.

Za zmínku stojí zadní obkladový panel, který je identický právě pro firmu Schüller, ve shodném materiálu Targa s funkčními lištami pro zavěšení praktického a funkčního závěsného programu.

Hlavní obývací prostor byl pak kombinací perfektně vybavené kuchyně v provedení AFP Targa a dýhovaného ořechu, pohodlné sedací soupravy Deho, malým jídelním stolkem s posezením pro dvě osoby. Židličky od italského dodavatele nábytku jsou pohodlné a subtilní, do prostoru jako dělané. Obývákovou skříňkou na skleněných nohách a doplňky pro větší pohodlí a útulnost, převážně italské a španělské produkce.

Díky otevřenému konceptu byl interiér propojený a kompaktní od předsíně až po ložnici.

Přechody mezi jednotlivými zónami členily jen skleněné posuvné dveře díky nimž prostor působil odlehčeně a vzdušně, ale i tak s dostatkem soukromí.

Ložnici dominuje postel se zadním obkladem stěny z nádherného dýhovaného amerického ořechu s malou nikou, která nahradila absenci nočních stolků. Na ložnici plynule navazuje velmi komfortní koupelna, oddělená opět posuvnými skleněnými dveřmi.

Pohodlnými zdravotními matracemi zn. Magniflex pro relaxaci a odpočinek nepohrdne žádný spánkový gurmán.

Ložnice slouží k odpočinku, proto i tmavý kamenný obklad stěny umocňuje pocit pohodlí a komfortu. Obklad stěn a komplet koupelna a WC jsou dodávkou firmy Keraservis a realizací firmy RCJ.

Děkujeme za příležitost vytvářet takovéto nádherné projekty realizací našim klientům, děkujeme za důvěru.

Fotky z fáze připravy projektu 

 

- fáze zaměřování 

Tak šel čas ...

 

PS: Klíč jsme odevzdali, projekt jsme zdárně uzavřeli, klient je spokojen a my máme hotovo 

Těšíme se, už máme další klíče, nové projekty a vy brzy uvidíte další naše fotky realizací. Třeba ta další bude právě vaše …. Váš tým Deho

 S realizací vysněného domova pomůžeme i vám – stačí nás kontaktovat : +420 720 993 563 nebo na mail: info@deho.cz

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů