Realizace interiéru v bytě na Trnité Palác Trnitá

Byt v novostavbě v lukrativní části Brna jsme zařizovali jako startovací bydlení pro mladého vytíženého IT klienta a jeho chlupatého parťáka, nádhernou kočičku, jako bydlení a práci z domova v jednom.

Požadavkem bylo do tohoto interiéru dostat prostor pro virtuální realitu s požadavkem na nezastavěné místo pro volný pohyb o rozměru 2,5 x 3,2 m. Tím, že byt byl koncipován jako kuchyň spojená s obývákem a samostatná ložnice, potřebovali jsme do bytu dostat ložnici a pracovnu, kuchyň s jídelnou a obývákem a volný prostor pro virtuální realitu. V bytě byla úzká předsíň a malinkatá koupelna pouze ze sprchovým koutem, kde už nebylo vůbec počítáno s prostorem pro pračku a sušku. Prostě aktuálně menší byt na to, co všechno bylo na výčtu požadavků a přání klienta.

Kuchyň má opravdu nadstandardní úložné prostory díky velkému počtu spodních a hlavně horních skříněk a samozřejmě velkou pracovní plochu. A má také jednu velkou vychytávku v podobě vytahovacího skládacího skrytého jídelního stolu. Potřebovali jsme stůl schovat, abychom v tomto místě vytvořili požadovaný, ničím nerušený prostor, pro virtuální realitu.

Židličky jsou stohovatelné a jsou skryté v ložnici, kde jsme pro ně vytvořili ve skříňové sestavě volný odkládací prostor. Vznikla nám tam jedna samostatná skříňka, něco jako malá technická s prostorem pro i-robot, sušák, žehlící prkno a právě i tyto skládací židličky. 

Kombinace barev a materiálů jsou laděné do tmavších pánských odstínů, použili jsme je v obou pokojích. Materiály s ochranou proti otiskům prstů, zkráceně AFP, v nádherné imitaci tmavého betonu provedení Targa v kombinaci se sukatým dubem. Vše doplněno tmavou betonovou stěrkou.

Kuchyně od našeho německého premiového výrobce zn. Schüller a ostatní námi na zakázku vyráběný nábytek byl se shodných materiálů. Potřebovali jsme maximalizovat úložné prostory, které by jinak v takovémto bytě bohužel scházely. Veškterý nábytek je doplněn o soliterní kousky v podobě postele a různých doplňků z naší široké nabídky Deho. Předsíň jsme naopak ladili do světlých odstínů, doplněných zajímavou tapetou a výrazným světlem. Předsíňka byla malinkatá, ale povedlo se nám zakomponovat pračku se sušičkou s místem pro pověšení a odložení věcí i s místem na sednutí.

Všechny fotky z této zdařilé realizace naleznete zde:

 

Děkujeme našim klientům za možnost realizovat tak hezké interiéry a za možnost prezentace naší práce, děkujeme že nám dáváte důvěru

Těšíme se, už máme další klíče, nové projekty a vy brzy uvidíte další naše fotky realizací. Třeba ta další bude právě vaše …. Váš tým Deho

 S realizací vysněného domova pomůžeme i vám – stačí nás kontaktovat : +420 720 993 563 nebo na mail: info@deho.cz

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů