Přijďte vyzkoušet zdravotní matrace a nakoupit je se slevou 15 %

akce DOD matrace magniflex

Přijďte využít neopakovatelné nabídky slev a dalších benefitů v rámci akce Dny otevřených dveří v Centru bydlení a designu Kaštanová b Brně. Na showroomu DEHO můžete uplatnit slevu 15 % na značku Magniflex - jejich matrace, polštáře a další příslušenství.

koláž produkty Magniflex

A jak můžete slevu 15 % uplatnit?

Na showroomu DEHO nebo Informacích Centra Kaštanová si vyzvednete slevovou knížku, která obsahuje dalších 18 slev pro vaše bydlení, které lze v Centru využít, nalistujete v ní voucher DEHO a po jeho předložení vám bude v rámci nákupu výrobků Magniflex odečtena sleva 15 %.
Také můžete být jedním z několika šťastlivců a slevovou knížku si možná ulovíte v ulicích Brna z rukou kroko-hlídky rádia Krokodýl.

voucher DOD Kaštanová matrace Magniflex

Nejenže uplatníte slevu, ale zároveň můžete SOUTĚŽIT o víkendový WELNESS pro 2 osoby v Infinit Maximus Resort v Brně. Co pro to udělat? Nemusíte opět čekat nic složitého – jenom ve dnech 2. a 3. října, tedy Dnů otevřených dveří Centra bydlení a designu Kaštanová, navštívit Centrum a v jeho prostorách hledat otázky označené terčem z loga Kaštanová. Na otázky odpovíte a vyplníte tajenku, která je součástí slevové knížky. Kompletně vyplněnou tajenku odevzdáte na informacích a pak už stačí jen držet pěsti – v pondělí se vylosuje jeden výherce.

Pokud si chcete zjistit, jaké další slevy na vás budou čekat, tak stačí navštívit stránky Kaštanová a celou slevovou knížku si prolistovat ZDE.

Akce platí v termínu 19. 9. - 10. 10. 2020.

Přijďte využít slev, zasoutěžit si nebo zkrátka jen vyzkoušet kvalitní zdravotní matrace Magniflex v našem Studiu zdravého spánku.
Budeme se na vás těšit.

 

Matrace

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení