Přijďte vyzkoušet zdravotní matrace a nakoupit je se slevou 15 %

akce DOD matrace magniflex

Přijďte využít neopakovatelné nabídky slev a dalších benefitů v rámci akce Dny otevřených dveří v Centru bydlení a designu Kaštanová b Brně. Na showroomu DEHO můžete uplatnit slevu 15 % na značku Magniflex - jejich matrace, polštáře a další příslušenství.

koláž produkty Magniflex

A jak můžete slevu 15 % uplatnit?

Na showroomu DEHO nebo Informacích Centra Kaštanová si vyzvednete slevovou knížku, která obsahuje dalších 18 slev pro vaše bydlení, které lze v Centru využít, nalistujete v ní voucher DEHO a po jeho předložení vám bude v rámci nákupu výrobků Magniflex odečtena sleva 15 %.
Také můžete být jedním z několika šťastlivců a slevovou knížku si možná ulovíte v ulicích Brna z rukou kroko-hlídky rádia Krokodýl.

voucher DOD Kaštanová matrace Magniflex

Nejenže uplatníte slevu, ale zároveň můžete SOUTĚŽIT o víkendový WELNESS pro 2 osoby v Infinit Maximus Resort v Brně. Co pro to udělat? Nemusíte opět čekat nic složitého – jenom ve dnech 2. a 3. října, tedy Dnů otevřených dveří Centra bydlení a designu Kaštanová, navštívit Centrum a v jeho prostorách hledat otázky označené terčem z loga Kaštanová. Na otázky odpovíte a vyplníte tajenku, která je součástí slevové knížky. Kompletně vyplněnou tajenku odevzdáte na informacích a pak už stačí jen držet pěsti – v pondělí se vylosuje jeden výherce.

Pokud si chcete zjistit, jaké další slevy na vás budou čekat, tak stačí navštívit stránky Kaštanová a celou slevovou knížku si prolistovat ZDE.

Akce platí v termínu 19. 9. - 10. 10. 2020.

Přijďte využít slev, zasoutěžit si nebo zkrátka jen vyzkoušet kvalitní zdravotní matrace Magniflex v našem Studiu zdravého spánku.
Budeme se na vás těšit.

 

Matrace