Polštář ZDARMA při nákupu matrace Magniflex

Vybíráte novou matraci? Ale úplně si nevíte rady, jak na to? I když se to může zdát jako obyčejné klišé, tak opravdu nejlepší variantou, jak si vybrat matraci, je přijít si ji vyzkoušet! Lehnout si, trošku se poválet, možná si i trochu pospat, přece jenom si vybíráte matraci na spaní, tak je ji potřeba pořádně otestovat!

A když k matraci dostanete ještě navíc POLŠTÁŘ ZDARMA, tak je to přece výhra na obou stranách!

Polstar-zdarma_

Využijte proto této jedinečné akce, kdy při koupi matrace Magniflex získáte polštář ze stejné kolekce. Jak matraci, tak i polštář si můžete přijít vyzkoušet na náš showroom do Brna, kde je vám k dispozici Studio zdravého spánku. Přes deset variant různých matrací a polštářů k tomu. Vše připraveno! Stačí jen přijít, lehnout si a najít tak tu pravou. Můžete nakouknout, jak to u nás vypadá.

Studio zdravého spánku DEHO v Brně

O tom, jak kvalitní jsou polštáře Magniflex, se můžete sami přesvědčit nejen na showroomu, ale i v nezávislém srovnání a hodnocení polštářů - stačí se jen začíst.

Akce se vztahuje na kolekce: Maestro, Armonia, Toscana, Magnistretch, Dolce Vita, Magnigel a Vitale. Matrace velikosti 140 cm je akceptována jako 2 matrace a máte nárok na 2 polštáře. 

Akce trvá do 31. 1. 2020.

Prohlédněte si naši nabídku matrací:

Matrace

 

Nebo si prohlédněte galerii produktů: