Plynové grily Rösle - nově v naší nabídce

plynové grily Rösle DEHO 1500px

Plynových grilů je v dnešní době jistě k nabídce nežli desítky, tak spíše stovky... Jak tedy vybrat ten pravý? Zkuste začít právě u značky. Kvalitu produktu totiž vždy poznáte již podle výrobce - jeho renomé, zkušenostech zákazníků a samozřejmě také historií. A tu právě německá značka Rösle má opravdu bohatou a po 130 letech své existence přináší vysoce kvalitní, ověřené a v 50 zemích světa tolik oblíbené grily.

Jedna výhoda za druhou - to jsou plynové grily Rösle

Proč jsou plynové grily tolik oblíbené? Největší výhodou je snadná manipulace a rychlá reakční doba. Doslova stačí jen otočit vypínačem a ihned můžete začít grilovat. Grily Videro od Rösle ale kromě této základní výhody přináší plusových bodů hned několik

 • Primezone
  Jedinečný keramický plynový hořák s teplotou až 800 °C, který je standardní výbavou grilů Videro. Jeho multifunkčnost je ale skutečnou výhrou! Rychlá příprava steaku, pozvolné dotažení pokrmů a pokud si dokoupíte i Primezone ochranu proti větru, tak s její pomocí skvělé chuťovky můžete připravovat i v nepříznivém počasí a zároveň jsou v tomto příslušenství integrovány i zářezy pro přípravu špízů.
 • Prosklené víko
  Abyste snadno a doslova jedním pohledem mohli kontrolovat, jak se zrovna vašim dobrotám na grilu daří - přesně kvůli tomu je v hlavním víku grilu integrovaná bezpečnostní průhledné sklo.
 • Plotýnka v postranním stolku
  Když už na jedné straně grilu máte Primezone, tak na té druhé straně grilu si můžete pomocí praktické ploténky přihřívat omáčky anebo připravovat přílohy. Vše máte zkrátka prakticky po ruce - na jednom místě.
 • Vario systém
  Základní součástí každého plynového grilu Videro je multifunkční litinový systém Vario. Protože litina je zkrátka na grilování TOP! A proč systém Vario? Jak již sám název vypovídá, jedná se o variabilní systém, který vám velmi jednoduše nabízí výměnu různých komponentů přímo ve středové části grilu - litinový rošt, litinová deska, pizza kámen, litinová pánev nebo třeba litinový kotlík - vše krásně kompatibilní.

A kvalitní materiál, z kterého je gril vyroben s integrovanou skříní, kde je prostor na plynovou láhev je součástí Videro naprosto automaticky. Jak vidíte - zkrátka krása střídá nádheru.

plynová gril videro deho

Vybírejte ze 4 typů grilů a široké nabídky příslušenství

A všechny zmiňované výhody můžete vybírat hned ve 4 různých velikostních provedeních. Vybírat můžete od velikosti hlavní grilovací plochy 47,5 x 45 cm (2 137 cm3) až po 92,5 x  45 cm (4 163 cm3). Který pro vás bude tím nejlepším? Asi nepřekvapíme, když doporučíme zlatou střední cestu - tedy grily Videro G3-S Vario+ a Videro G4-S Vario+. Ty svou velikostí vystačí jedné rodině i drobné rodinné oslavě a pořád kvůli nim nemusíte vyčlenit polovinu zahrady.

A když se rozhodnete pro plynový gril, tak to můžete vzít s celou parádou! Vybírat můžete hned z několika sekcí vybavení. Například v rámci doplňků na váš čekají již zmiňovaní pomocníci do systému Vario, stojany na kuřata nebo steaky anebo úžasný pomocník rotisserie, s kterým příprava grilované drůbeže nebo gyrosu bude jednoduchá a hlavně velmi efektivní. Také si můžete vybírat z řad náčiní - různé kleště, obracečky a pinzety pro práci na grilu nebo jsou také skvělým pomocníkem rukavice

Pokud holdujete uzení, tak vám Rösle přináší i pomocníky v podobě roštů na grilování a samozřejmě tako grilovací dřevěné lupínky různých druhů dřeva - zkrátka, aby vám to vonělo přesně, jak budete chtít. S tím je také spojena důležitá kontrola teploty - vybírat můžete hned z několika teploměrů.

No a když už bude po grilování, tak je samozřejmě potřeba gril očistit - například pomocí speciálních kartáčů a škrabky a gril. No a nakonec schovat pod obal, aby se mu nic na zahradě nebo na terase nestalo...

plynové grily Rösle DEHO0028

Prodloužená záruka 5 let na plynové grily Rösle

A to není vše! Chtělo by se parafrázovat lišáckého nabízeče TV marketingu. Ono to tak ale ve skutečnosti je, protože jako takovou třešničku na dortu s koupí grilu Rösle získáváte na vybrané komponenty prodlouženou záruku 5 let:

Ikona_5_let_cb Ikona_5_let_cb
 • 5 let záruky na víko
 • 5 let záruky na nerezové trubkové hořáky
 • 5 let záruky na litinové rošty

 

Ale u plynových grilů to nezůstává - Rösle nabízí i grily na dřevěné uhlí - to si také určitě nenechejte ujít.

Tak co říkáte? Jsou grily Rösle Videro pro vás tím pravým? Pokud ale ještě pořád nejste přesvědčeni, tak se stačí stavit na náš showroom v Brně v Centru bydlení a designu Kaštanová, kde jsou pro vás grily na našem showroomu vystaveny a vy se tak můžete přesvědčit na vlastní oči.

Budeme se na vás těšit!

CHCI PORADIT S VÝBĚREM GRILU

Využijte možnosti nás kontaktovat rychlým formulářem. Můžete si sjednat schůzku nebo vložit dotaz.

Nevyplňujte toto pole: