Otevřeli jsme druhý showroom DEHO!

Nyní už designové a elegantní vybavení interiéru můžete vybírat i v Praze!

S velkou radostí a hrdostí vám konečně můžeme představit náš druhý showroom DEHO v Praze!

Showroom Praha

Ve čtvrtek 11. 10. 2018 bylo slavnostně otevřeno Centrum bydlení a designu Křižíkova, kterého jsme také součástí. Náš showroom nabízí výběr sedacích souprav, křesel, židlí, stolů doplňků mnoha značek. V útulném prostředí tak můžete vybírat, který kus nábytku je vám nejbližší. Samozřejmostí je, že si nabízené výrobky můžete rovnou vyzkoušet. Také je vám na našem showroomu k dispozici odborný poradce, s kterým můžete konzultovat jakýkoli výběr a jeho možnosti.

Sedací souprava v Praze

A jak se k nám můžete dostat? Pokud se k nám chystáte autem, tak se vydejte směr Karlín na ulici Sokolovská. Zde, vedle obchodního domu Lidl, sídlíme a zároveň vám nabízíme parkování zdarma v podzemních garážích. Pokud se k nám ale chystáte hromadnou dopravou, tak si už stačí jen pamatovat slovo Křižíkova. Zastávky metra i tramvaje jsou totiž pojmenovány stejně! Z metra (konkrétně zastávky Křižíkova ležící na trase B) se vydáte doprava a po 150m se nacházíte u hlavního vstupu do Centra Křižíkova. A tady můžete vejít hlavním vstupem do Centra a přes showroom koupelen Keraservis projít do našeho showroomu anebo se můžete vydat pasáží vedle obchodu Lidl doprava a hned za rohem se nachází vstup do našeho showroomu. Pokud se chystáte tramvají, máte to ještě jednodušší. Zastávka tramvaje linek 3, 5, 8 a 24 leží pouhých 100 m od hlavního vstupu do Centra Křižíkova.

Vstup Praha - Centrum Křižíkova

Kromě našeho showroomu se v Centru můžete nechat inspirovat také v oblasti řešení koupelen (Keraservis), podlah (Supellex), hrubé stavby (Heluz), osvětlení (Monobrand), vytápění (Korado), dveří (Porte Karpi) i venkovních pergol (WoodAl). Je to skutečně místo, kde můžete vybrat vše pro váš dům na jednom místě v inspirativním a příjemném prostředí.

 Jsme opravdu velmi rádi, že vám můžeme představit již náš druhý showroom, který je umístěn v takovém nádherném prostředí! Přijďte nás navštívit a nechte se nádherným prostředím okouzlit také!