Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Nakupte matrace se slevou 15 % | Nákupy Ona Dnes

Taky už na vás padla jemná podzimní únava? Den se krátí, sluníčka je někdy opravdu pomálu a jediné, na co myslíte, je odpočívat a spát... Aby vás ale při tak potřebném odpočinku nebolela záda nebo jste se necítili ještě víc rozlámaní, tak je potřeba vybrat kvalitní matraci

A teď je ta nejvhodnější chvíle! Právě dnes totiž startují Nákupy Ona Dnes a vy tak můžete získat slevu 15 % na matrace Magniflex!

Stačí přijít s kuponem do našeho Studia zdravého spánku a my už vám se správným výběrem matrace poradíme. Přijďte si vyzkoušet jednu z desítek matrací, které u nás najdete. Anebo si je můžete rovnou vyzkoušet všechny! Budeme se na vás těšit.

Nákupy Ona Dnes 2019

Akce trvá 14. 10. - 20. 10. 2019.

 

Vyberte si vaši novou matraci:

Nabídka matrací