Realizace kuchyně do podkroví s posezením

Kuchyně zn. Schüller, provedení předních ploch Targa – imitace tmavé oceli. UV lakované čelo, matné. Tento povrch se odlišuje vysokou kvalitou provedení. Speciální ochrana proti otiskům prstů AFP výrazně snižuje vznik otisků prstů. Moderní, teplý a sametový design vyzývá k dotyku a pohodě.

Korpusy a úchytkové prohlubně jsou v odstínu černé lávy. Pro řadová vrtání ve stranách korpusu se dodávají ochranné krytky. Díky jejich použití působí vnitřní prostor skříňky barevně homogenně a uklizeně.

Soklová lišta výšky 100 mm v provedení Targa. Směrem k podlaze je sokl utěsněn elastickým hadicovým profilem, takže do prostoru soklu nemůže vniknout vlhkost. Soklová krycí lišta je k podlaze přitlačována a bezpečně držena posuvnými zajišťovacími svěrkami. Boční soklové lišty jsou upevněny spárovým profilem.

Vyšší výška spodních skříněk 780 mm, v rohu vybavena drátěným programem Lemans, šuplíky Optimus s plným výsuvem se skleněným boxside 4 mm s tichým automatickým dojetím a dobrzděním 3-5 cm od konce. Hmotnost je stanovena podle šířek výsuvů od 40 do 70 kg. Do šuplíků doporučujeme používat vkládací podložky, které omezí nechtěný pohyb nádobí při vysouvání. Schüller nabízí nadstandardní vybavení pro šuplíky nižší a vyšší výšky. Příborníky, děliče, organizéry, flex-boxy.

Pracovní deska v imitaci dřeva je tloušťky 39 mm, s kompaktní hranou. Horní barová deska pak ve standardní tloušťce 90 mm.

U horních skříněk používá pro zavěšení Schüller různé výškové linie pro fixace kovových závěsných lišt u hloubek korpusu 350 mm. Bezpečné zavěšení závisí na vlastnostech stěny a druhu použitých hmoždinek.

K bezpečnému upevnění je zapotřebí výsuvná síla hmoždinek minimálně 0,41 kN. Tyto hmoždinky se hodí pro beton, plnou cihlu, příčně děrovanou cihlu, plnou přepalovanou cihlu, poroton, thermopor, porobeton a další. Jak vidíte, umíme si poradit:) takže toto byl koutek pro techniky a technické nadšence. A pro laiky, no nádherná kuchyně do podkroví, perfektně vybavená, ergonomicky 100% vyřešená. Kde jinde, přece v Deho

 

Níže si můžete prohlédnout galerii této realizace, včetně původního stavu a grafického návrhu.

Těšíme se, už máme další klíče, nové projekty a vy brzy uvidíte další naše fotky realizací. Třeba ta další bude právě vaše …. Váš tým Deho

 S realizací vysněného domova pomůžeme i vám – stačí nás kontaktovat : +420 720 993 563 nebo na mail: info@deho.cz

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů