Kolekce čalouněného nábytku přesně podle vašeho vkusu

Hledáte nábytek, ale nic neodpovídá vašim představám?

Když už se vám zalíbí nějaký typ nábytku a jeho tvar, tak nemůžete vybrat barvu, která by byla ta pravá. Nebo naopak? Takových situací jsme zažili už nespočet... Není to jednoduché vybrat ten správný nábytek, který bude odpovídat přesně vašim potřebám. A právě proto přinášíme svou privátní značku čalouněného nábytku DEHO - kvalitní nábytek a široké možnosti výběru barev a druhu materiálů. Zkrátka možnost, kdy se můžete stát interiérovým designérem sami sobě...

 Židle Marty - DEHO kolekce  Křeslo Sanne - kolekce DEHO

Dbejte na kouzlo domova... 

Domov je pro nás synonymem bezpečí, lásky a pohody. Proto o něj pečujeme a dbáme o kvalitní a reprezentativní vybavení, které jen podtrhne tu správnou atmosféru. Atmosféru, která je jedinečná - je to přece náš domov. I kvůli tomu se výběr nábytku stává formou rituálu, který může být zdlouhavý a nelehký. Tvar sedací soupravy, její barva a celkový dojem, jestli bude zapadat do interiéru vašeho domova - takové rozhodnutí nejde uspěchat…

A my jsme si moc dobře vědomi jaká úskalí, stres a pocity vás při takovém rozhodnutí ovlivňují. Protože je naší vizí zákazníkovi nabídnout to nejlepší, co mu jeho vlastní domov může nabídnout, rozhodli jsme se razantně vkročit do oblasti nabídky čalouněného nábytku a usnadnit vám tak tento náročný proces. Kolekce nábytku DEHO je výsledkem letitého snažení a hledání toho nejlepšího v odvětví designového vybavení domova. Inspirujeme se nejen na světových veletrzích designu, ale jedny z největších inspirací čerpáme právě od vás - našich zákazníků. Velmi si vážíme důvěry, kterou v nás vkládáte při nelehkém rozhodování, a vždy se snažíme najít to pravé pro vás. Každá konzultace nás posunuje vpřed a my hledáme řešení pro jakékoli situace. To je jeden z hlavních důvodů, proč jsme se rozhodli přijít s privátní kolekcí čalouněného nábytku DEHO.

Rozkládací sedací souprava Stela - kolekce DEHO

Čalouněný nábytek DEHO

V naší kolekci byly hned od počátku důležité 2 pojmy - design a kvalita. Do vašich domovů chceme přinést jedinečné kousky vybavení, které nadchnou a zapadnou do interiéru či exteriéru tak, jako by byly stvořeny přímo pro vás. S kvalitou našich výrobků jsme se svěřili do rukou profesionálů s 20letou praxí v čalounictví. Protože si za ní stojíme, získáváte ke každému z nich 5letou garanci záruky na kostru nábytku. Ale především si můžete být jisti, že ta hlavní hodnota, kterou s nábytkem DEHO získáte, je individuální přístup. Od samotného konceptu myšlenky přes realizaci a upřesňování jednotlivých variant produktů až po výběr z široké variability barevného čalounění.

Naším cílem je vaše spokojenost, proto nabízíme mnoho variant k výběru.

Nábytek do interiérů i exteriérů. Sedací soupravy. Křesla. Rozkládací pohovky. Portfolio kolekce DEHO stále rozšiřujeme dle vašich potřeb a snažíme se přinést nábytek, který spojuje design a kvalitu.

Naše zkušenosti převedené do reality - to je kolekce čalouněného nábytku DEHO.