KASPER - květináče, které mají styl

Za touto značkou stojí příběh, který jen dokazuje, jak šikovné jsou “zlaté české ručičky”. Kasper je česká rodinná firma a při zařizování svého domu přišli na jeden zásadní problém. Bytové doplňky jsou fádní, neoriginální a žádný, který viděli, neodpovídá jejich představám. Proto se rozhodli zúročit své letité zkušenosti z kovo průmyslu v oblasti nerezového zpracování a rozhodli se bytové doplňky, konkrétně květináče, vyrobit sami.

Květináče Kasper

Oslovili několik designérů a pak už šlo vše ráz na ráz. Cenami ověnčený designér Petr Novague je svými návrhy nadchl, a proto padla jasná volba na něj. Designy se upravovaly a zdokonalovaly, zpracovávaly postupy, jak je nejlépe vyrobit a samozřejmě i testovaly. Tak vznikla řada květináčů Novague. Můžete vybírat z květináčů čistě nerezových, barevných ale i třeba zavlažovacích.

Kasper Diamond

V této řadě můžete vybírat z květináčů Diamond, které je inspirovány samotným drahokamem. Diamond je vyroben z hliníku a můžete jej vybírat ve dvou velikostech a třech barvách. Téměř metrový diamant se tak stane dominantou, kamkoli jej postavíte!

Kasper Diamond

Triangle je květináčem, který svým jednoduchým a čistým designem nadchne každého. Nenechte se ale oklamat, protože zase tolik jednoduchý není. LED podsvícení, které je směrované na květiny působí až mysticky a také podsvícení, které je směřováno k zemi dodává nádech okázalosti a jedinečnosti. Tyto květináče můžete vybírat ze dvou velikostí a tří barev.

Kapser Wave

Primárně do veřejných prostor je určen květináč Wave, ale když jej vyrovnáte více do řady, tak vytvoří krásnou hranici s živým porostem kdekoli. Lze ho využít i pro drobné dřeviny a vytvořit tak výjimečný živý plot. Kombinace nerezu a barvy dodává květináči přepychový nádech a LED podsvícení jen zdůrazní hranici, kterou řadou květináčů vyrobíte. Vybírejte ze tří barevných variant a nechte tak svoji zahradu prokouknout. 

Právě květináče Wave získaly také designové ocenění Red Dot Award, své prvenství si obhájily mezi téměř 5000 účastníky.

Kasper Drop

Posledním kouskem z kolekce je květináč Drop. Drobnější, ale o to působivější květináč vynikne primárně o samotě. Ale díky svému industriálnímu vzhledu se stane dominantou na jakékoli zahradě či jiných otevřených prostorech.

Mimo krásné a ojedinělé květináče firma vyrábí také nerezové grily a poštovní schránky. Vše s čistou a jednoduchou linií nerezu a majestátnosti. Kromě těchto výrobků je ale firma Kasper schopna vytvářet individuální projekty, například řešení fontán, které lze vidět v Praze u Černého Mostu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení