KASPER - květináče, které mají styl

Za touto značkou stojí příběh, který jen dokazuje, jak šikovné jsou “zlaté české ručičky”. Kasper je česká rodinná firma a při zařizování svého domu přišli na jeden zásadní problém. Bytové doplňky jsou fádní, neoriginální a žádný, který viděli, neodpovídá jejich představám. Proto se rozhodli zúročit své letité zkušenosti z kovo průmyslu v oblasti nerezového zpracování a rozhodli se bytové doplňky, konkrétně květináče, vyrobit sami.

Květináče Kasper

Oslovili několik designérů a pak už šlo vše ráz na ráz. Cenami ověnčený designér Petr Novague je svými návrhy nadchl, a proto padla jasná volba na něj. Designy se upravovaly a zdokonalovaly, zpracovávaly postupy, jak je nejlépe vyrobit a samozřejmě i testovaly. Tak vznikla řada květináčů Novague. Můžete vybírat z květináčů čistě nerezových, barevných ale i třeba zavlažovacích.

Kasper Diamond

V této řadě můžete vybírat z květináčů Diamond, které je inspirovány samotným drahokamem. Diamond je vyroben z hliníku a můžete jej vybírat ve dvou velikostech a třech barvách. Téměř metrový diamant se tak stane dominantou, kamkoli jej postavíte!

Kasper Diamond

Triangle je květináčem, který svým jednoduchým a čistým designem nadchne každého. Nenechte se ale oklamat, protože zase tolik jednoduchý není. LED podsvícení, které je směrované na květiny působí až mysticky a také podsvícení, které je směřováno k zemi dodává nádech okázalosti a jedinečnosti. Tyto květináče můžete vybírat ze dvou velikostí a tří barev.

Kapser Wave

Primárně do veřejných prostor je určen květináč Wave, ale když jej vyrovnáte více do řady, tak vytvoří krásnou hranici s živým porostem kdekoli. Lze ho využít i pro drobné dřeviny a vytvořit tak výjimečný živý plot. Kombinace nerezu a barvy dodává květináči přepychový nádech a LED podsvícení jen zdůrazní hranici, kterou řadou květináčů vyrobíte. Vybírejte ze tří barevných variant a nechte tak svoji zahradu prokouknout. 

Právě květináče Wave získaly také designové ocenění Red Dot Award, své prvenství si obhájily mezi téměř 5000 účastníky.

Kasper Drop

Posledním kouskem z kolekce je květináč Drop. Drobnější, ale o to působivější květináč vynikne primárně o samotě. Ale díky svému industriálnímu vzhledu se stane dominantou na jakékoli zahradě či jiných otevřených prostorech.

Mimo krásné a ojedinělé květináče firma vyrábí také nerezové grily a poštovní schránky. Vše s čistou a jednoduchou linií nerezu a majestátnosti. Kromě těchto výrobků je ale firma Kasper schopna vytvářet individuální projekty, například řešení fontán, které lze vidět v Praze u Černého Mostu.