Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Dny zdravého spánku | Sleva 15 % na značku Magniflex

Kvalitní spánek - to je alfa i omega našeho zdraví!

Chvíle, kdy čerpáme energii a necháme naše tělo odpočinout po náročném dni. A právě proto bychom měli myslet na kvalitu postele, matrací a polštářů, které nás při spánku objímají a starají se o nás! 

Při výběru té správné matrace a polštáře určitě nešlápnete vedle se značkou Magniflex! A právě v rámci oslav Dnů zdravého spánku Magniflex Vám přinášíme 

slevu 15 % na produkty značky Magniflex!

Dny zdravého spánku 2019 Magniflex

 

Skvěle nakoupit můžete v termínu od 18. 3. - 31. 3. 2019.

 

Přijďte si matrace a polštáře Magniflex vyzkoušet do našeho Studia zdravého spánku v Brně! Lehnout si, odpočinout a vybrat tak tu správnou matraci, která vám poskytne zdravý spánek.