Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Dárkový poukaz jako dárek pro každého!

Taky to znáte? Chcete svým blízkým darovat opravdu něco skvělého, čím jim uděláte radost, ale sami nevíte, co přesně by se jim mohlo líbit? Vyřešte to dárkovým poukazem! Díky tomu si můžou vaši blízcí vybrat to, po čem sami touží. Tak nehrozí, že byste se netrefili do vkusu nebo například darovali něco, co už mají. 

Můžete například koupit dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč nebo 2 000 Kč a vaši známí si tak můžou vybrat to, po čem jejich srdce touží.

Dárkový poukaz 1000 Dárkový poukaz 2000

Nebo pro vás vyrobíme dárkový poukaz na míru! K tomu ještě přidáme i jméno obdarovaného a dokonalý dárek je na světě! 

 

Pokud ale víte, že byste chtěli například darovat interiérový parfém, ale bojíte se, že se netrefíte tou správnou vůní, tak pro vás máme tip! Dárkový poukaz na interiérový parfém dle vlastního výběru. Vy tak darujete poukaz a dotyčný se může už sám stavit na showroom, očichat a vybrat tak svou vůni a nic neplatit.

Nejlepší dárek, jaký může být! 

Dárkový poukaz na interiérový parfém 

Dárkové poukazy můžete zakoupit na e-shopu a my vám je pošleme, nebo se pro ně můžete stavit osobně na našich pobočkách.