Bojujte proti virům a bakteriím v posteli - s matrací MagniProtect

Naše zdraví je to nejcennější, co máme, a vlivem posledních měsíců si to každý z nás uvědomuje mnohem více. I kvůli tomu přišla firma Magniflex s novou kolekcí matrací a dalšího příslušenství s názvem MagniProtect. Jak již název vypovídá, tak vznikla za jediným účelem - chránit vás a vaše zdraví...

2020_MagniProtect_Banner_1080x1080px_SK_1_cnr

Přemýšleli jste, v čem spíte?

Nemyslíme přímo postel, ale vše co vás při spánku obklopuje. Je to samotná matrace a polštář, ale také povlečení, prostěradlo a v neposlední řadě vaše oblečení. Zatímco denní výměna nočního oblečení není tak náročná, tak nejspíš málokdo má možnost každý den prát ložní prádlo a dezinfikovat jej tak. Přitom právě složení látky je pro všechny viry a bakterie doslova rájem pro jejich malý mikroskopický svět. Stabilní, suché a teplé prostředí velmi dobře nahrává jejich množení a vývoji.  

Vaše postel se tak může stát doslova zdrojem patogenů. Takhle to ale být nemusí, pokud zvolíte správný materiál, kterým se během spánku obklopujete. 

MagniProtect VIROSTOP DEHO

VIROSTOP - stříbro bojující proti virům a bakteriím

Exkluzivní složení látky, která je v nové kolekci MagniProtect obsažena, vzniklo kombinací vezikulárních technologií a stříbra. Stříbro se svými antivirovými a antibakteriálními účinky účinně bojuje proti patogenům a lze sledovat úspěšnost jejich eliminace až o 99,9 %. Ve spojení s vezikulární technologií, která patogeny nejen přitahuje, ale především narušuje jejich povrch, tvoří dokonalou kombinaci.

Ve zkratce řečeno - VIROSTOP viry a bakterii, které jsou v jeho blízkosti přitáhne k sobě, naváže je a rozruší jejich povrch. Takhle může účinné stříbro snadněji proniknout do buňky patogenu a během 2 - 5 minut jej zničit.

MagniProtect 8 MX-5 PEDANA

Kompletní vybavení vaší ložnice proti patogenům

Aby byla ochrana zdraví dokonalá, tak se Magniflex nezastavilo jen u matrací. MagniProtect s účinnou látkou VIROSTOP můžete najít v kompletním spektru nabídky vybavení do vaší ložnice. Samotná matrace, jejíž povrch je z nesnímatelného povlaku, obsahuje svrchní vrstvu s účinnou látkou. Jelikož je ale povlak nesnímatelný, doporučujeme pro ochranu a dlohotrvající účinnost matraci doplnit topperem

Topper snadno umístíte na matraci pomocí bočních gumiček. Nejenže chrání matraci a zesiluje možnost antivirové ochrany, navíc změkčuje povrch postele a vy si můžete užívat měkké a komfortní spaní. Dále si můžete zakoupit polštáře MagniProtect - a to hned ve dvou variantách. Polštář Standard je klasickým řešením standardního tvaru z paměťové pěny a polštář Wave nabízí ergonomický tvar, který zajistí fyziologické postavení hlavy a krční páteře při spánku.

Nejpraktičtějším řešením je ovšem prostěradlo MagniProtect. To je s vaším tělem nejvíce v kontaktu a proto se stává první bariérou, která je ve vaší ložnici proti virům a bakteriím vytyčena. Vybírat jej můžete v několika velikostech.

MagniProtect topper, prostěradlo, polštář VIROSTOP

MagniProtect je účinný i proti COVID19

Nejlepší zprávu ovšem přinesly výsledky testů z Italského národního ústavu pro výzkum (Consiglio Nazionale delle Ricerche / CNR) a Univerzita v Pise. Právě zde si Magniflex nechal účinek látky VIROSTOP testovat a právě zmiňované testy potvrdily, že látka obsažena v kolekci MagniProtect prokázala účinnost proti viru SARS-COV-2 způsobující infekci COVID19.

Výzkum potvrdil, že MagniProtect dokáže generovat maximální virovou inaktivaci během 1 hodiny a z tkaniny je tak odstraněno více než 99% SARS-COV-2. Jedná se o první pozitivně potvrzený výsledek testování účinné látky obsažené v matracích a příslušenství.

Tento úspěch doplňuje testování v americké nezávislé laboratoři, kdy bylo možné dle normy ATCC 100 FOR VIRUS potvrdit účinnost látky VIROSTOP proti běžným chřipkovým virům (H1N1) a koronavirům (229E). 

2020_MagniProtect_Banner_1080x1080px_CZ_2_cnr

Udělejte ten správný krok vstříc ochraně vašeho zdraví. Výrobky kolekce MagniProtect z vaší ložnice vytvoří patogenů prostý a uklidňující prostředí, kde můžete bez jakýchkoli starostí odpočívat.

Více informací vám rádi podáme na našem showroomu v Brně -  ve Studiu zdravého spánku.

Nebo si produkty kolekce MagniProtect prohlédněte na e-shopu:

MAGNIPROTECT

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení