Bojujte proti virům a bakteriím v posteli - s matrací MagniProtect

Naše zdraví je to nejcennější, co máme, a vlivem posledních měsíců si to každý z nás uvědomuje mnohem více. I kvůli tomu přišla firma Magniflex s novou kolekcí matrací a dalšího příslušenství s názvem MagniProtect. Jak již název vypovídá, tak vznikla za jediným účelem - chránit vás a vaše zdraví...

2020_MagniProtect_Banner_1080x1080px_SK_1_cnr

Přemýšleli jste, v čem spíte?

Nemyslíme přímo postel, ale vše co vás při spánku obklopuje. Je to samotná matrace a polštář, ale také povlečení, prostěradlo a v neposlední řadě vaše oblečení. Zatímco denní výměna nočního oblečení není tak náročná, tak nejspíš málokdo má možnost každý den prát ložní prádlo a dezinfikovat jej tak. Přitom právě složení látky je pro všechny viry a bakterie doslova rájem pro jejich malý mikroskopický svět. Stabilní, suché a teplé prostředí velmi dobře nahrává jejich množení a vývoji.  

Vaše postel se tak může stát doslova zdrojem patogenů. Takhle to ale být nemusí, pokud zvolíte správný materiál, kterým se během spánku obklopujete. 

MagniProtect VIROSTOP DEHO

VIROSTOP - stříbro bojující proti virům a bakteriím

Exkluzivní složení látky, která je v nové kolekci MagniProtect obsažena, vzniklo kombinací vezikulárních technologií a stříbra. Stříbro se svými antivirovými a antibakteriálními účinky účinně bojuje proti patogenům a lze sledovat úspěšnost jejich eliminace až o 99,9 %. Ve spojení s vezikulární technologií, která patogeny nejen přitahuje, ale především narušuje jejich povrch, tvoří dokonalou kombinaci.

Ve zkratce řečeno - VIROSTOP viry a bakterii, které jsou v jeho blízkosti přitáhne k sobě, naváže je a rozruší jejich povrch. Takhle může účinné stříbro snadněji proniknout do buňky patogenu a během 2 - 5 minut jej zničit.

MagniProtect 8 MX-5 PEDANA

Kompletní vybavení vaší ložnice proti patogenům

Aby byla ochrana zdraví dokonalá, tak se Magniflex nezastavilo jen u matrací. MagniProtect s účinnou látkou VIROSTOP můžete najít v kompletním spektru nabídky vybavení do vaší ložnice. Samotná matrace, jejíž povrch je z nesnímatelného povlaku, obsahuje svrchní vrstvu s účinnou látkou. Jelikož je ale povlak nesnímatelný, doporučujeme pro ochranu a dlohotrvající účinnost matraci doplnit topperem

Topper snadno umístíte na matraci pomocí bočních gumiček. Nejenže chrání matraci a zesiluje možnost antivirové ochrany, navíc změkčuje povrch postele a vy si můžete užívat měkké a komfortní spaní. Dále si můžete zakoupit polštáře MagniProtect - a to hned ve dvou variantách. Polštář Standard je klasickým řešením standardního tvaru z paměťové pěny a polštář Wave nabízí ergonomický tvar, který zajistí fyziologické postavení hlavy a krční páteře při spánku.

Nejpraktičtějším řešením je ovšem prostěradlo MagniProtect. To je s vaším tělem nejvíce v kontaktu a proto se stává první bariérou, která je ve vaší ložnici proti virům a bakteriím vytyčena. Vybírat jej můžete v několika velikostech.

MagniProtect topper, prostěradlo, polštář VIROSTOP

MagniProtect je účinný i proti COVID19

Nejlepší zprávu ovšem přinesly výsledky testů z Italského národního ústavu pro výzkum (Consiglio Nazionale delle Ricerche / CNR) a Univerzita v Pise. Právě zde si Magniflex nechal účinek látky VIROSTOP testovat a právě zmiňované testy potvrdily, že látka obsažena v kolekci MagniProtect prokázala účinnost proti viru SARS-COV-2 způsobující infekci COVID19.

Výzkum potvrdil, že MagniProtect dokáže generovat maximální virovou inaktivaci během 1 hodiny a z tkaniny je tak odstraněno více než 99% SARS-COV-2. Jedná se o první pozitivně potvrzený výsledek testování účinné látky obsažené v matracích a příslušenství.

Tento úspěch doplňuje testování v americké nezávislé laboratoři, kdy bylo možné dle normy ATCC 100 FOR VIRUS potvrdit účinnost látky VIROSTOP proti běžným chřipkovým virům (H1N1) a koronavirům (229E). 

2020_MagniProtect_Banner_1080x1080px_CZ_2_cnr

Udělejte ten správný krok vstříc ochraně vašeho zdraví. Výrobky kolekce MagniProtect z vaší ložnice vytvoří patogenů prostý a uklidňující prostředí, kde můžete bez jakýchkoli starostí odpočívat.

Více informací vám rádi podáme na našem showroomu v Brně -  ve Studiu zdravého spánku.

Nebo si produkty kolekce MagniProtect prohlédněte na e-shopu:

MAGNIPROTECT