Akční nabídka interiérových vůní

Vůně nás provázejí celým životem. Ať už je to naše osobní vůně, vůně našich nejbližších i vůně domova. A najít tu jedinečnou vůni svého domova, která bude odpovídat všem požadavkům a také osobnosti obyvatel není jen tak. Jednou z hlavních podmínek je samozřejmě také složení vůně. Ne každý si to možná hned uvědomí, ale zrovna složení je základ kvality vůně. Ve většině případů narazíte na umělé a chemicky vytvořené vůně, ale to, co je pro vaše zdraví nejlepší je jednoznačně přírodní složení.

koláž max benjamin

A právě tomu odpovídá celá filozofie firmy Max Benjamin. Proč mít doma uměle vytvořenou vůni, když můžete mít čistě přírodní? Max Benjamin je rodinná firma z Irska, která vyrábí interiérové parfémy, vonné karty a také vonné svíčky. Vše na přírodní bázi, bez jakýchkoli umělých přísad. Vůně jsou opravdu dokonalým ztělesněním toho, co slibují. Vznikají louhováním přírodních bylinek, květin a dalších rostlin, které definují tu smysluplnou a unikátní atmosféru.

Nechte provonět i svůj domov! A to dokonce díky výhodné nabídce! Máme pro vás připraveny speciální nabídky - můžete tak využít výhodného setu balení interiérového parfému, ke kterému získáte zdarma vonnou kartu! Praktické - parfém dáte do obývacího pokoje a kartu do skříně nebo do auta. Vaše vůně vás tak bude provázet doslova na každém kroku!

akční sety

Nebo můžete využít kombinaci tří různých vůní a pořídit balíček Ocean Islands - 3 rozdílné vůně, každá symbolizující jeden ostrov. No zkrátka se stačí nadechnout a hned se přenesete na úžasnou dovolenou. Alespoň v myšlenkách... A hlavně! Máte tak na výběr ze 3 různých vůní - nemůže se tak stát, že byste se například dare netrefili do nosu obdarovaného.

Balíček vůní Ocean Islands

No nic, nad ničím už nepřemýšlejte a honem si vyberte tu svou! Nebo se rovnou stavte na naše showroomy, očichejte a inspirujte se!

 

Prohlédněte si naši nabídku:

bytové vůně

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení