Akční nabídka interiérových vůní

Vůně nás provázejí celým životem. Ať už je to naše osobní vůně, vůně našich nejbližších i vůně domova. A najít tu jedinečnou vůni svého domova, která bude odpovídat všem požadavkům a také osobnosti obyvatel není jen tak. Jednou z hlavních podmínek je samozřejmě také složení vůně. Ne každý si to možná hned uvědomí, ale zrovna složení je základ kvality vůně. Ve většině případů narazíte na umělé a chemicky vytvořené vůně, ale to, co je pro vaše zdraví nejlepší je jednoznačně přírodní složení.

koláž max benjamin

A právě tomu odpovídá celá filozofie firmy Max Benjamin. Proč mít doma uměle vytvořenou vůni, když můžete mít čistě přírodní? Max Benjamin je rodinná firma z Irska, která vyrábí interiérové parfémy, vonné karty a také vonné svíčky. Vše na přírodní bázi, bez jakýchkoli umělých přísad. Vůně jsou opravdu dokonalým ztělesněním toho, co slibují. Vznikají louhováním přírodních bylinek, květin a dalších rostlin, které definují tu smysluplnou a unikátní atmosféru.

Nechte provonět i svůj domov! A to dokonce díky výhodné nabídce! Máme pro vás připraveny speciální nabídky - můžete tak využít výhodného setu balení interiérového parfému, ke kterému získáte zdarma vonnou kartu! Praktické - parfém dáte do obývacího pokoje a kartu do skříně nebo do auta. Vaše vůně vás tak bude provázet doslova na každém kroku!

akční sety

Nebo můžete využít kombinaci tří různých vůní a pořídit balíček Ocean Islands - 3 rozdílné vůně, každá symbolizující jeden ostrov. No zkrátka se stačí nadechnout a hned se přenesete na úžasnou dovolenou. Alespoň v myšlenkách... A hlavně! Máte tak na výběr ze 3 různých vůní - nemůže se tak stát, že byste se například dare netrefili do nosu obdarovaného.

Balíček vůní Ocean Islands

No nic, nad ničím už nepřemýšlejte a honem si vyberte tu svou! Nebo se rovnou stavte na naše showroomy, očichejte a inspirujte se!

 

Prohlédněte si naši nabídku:

bytové vůně