Milí návštěvníci, s ohledem na aktuální nařízení vlády je náš showroom aktuálně OTEVŘEN v omezeném režimu. E-shop a řešení objednávek je k dispozici bez omezení. Více informací najdete v novince. Děkujeme za pochopení, tým DEHO.

Nádstavbový rošt pro gril Big Green Egg Xlarge

Kód: 201317
Značka: Big Green Egg
1 852 Kč
Dodání 1 týden

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nestačí vám plocha na vaření? Tak pojďte do výšky! To je princip nádstavbového roštu.

Nádstavbový rošt z pochromované oceli zdvojnásobuje kapacitu vaření vašeho Big Green Egg XLarge. A to znamená: dvakrát tolik chutných výtvorů.

Nečekaná návštěva? Mimořádně velcí jedlíci? S nádstavbovým roštem vyroste vaše Big Green Egg XLarge jako z vody a vy budete mít dost prostoru na všechny oblíbené kulinářské kreace připravené ve vašem EGG.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

banner big green egg

Grily Big Green Egg jsou legendárním ztvárněním typu grilu kamado. Keramické obložení, které se může pyšnit kvalitou a certifikací NASA dokonale udržuje správnou teplotu a vy si tak váš steak můžete užít dosyta! 

Nejen steaky a grilování je možné v Big Green Egg připravovat. Díky své jedinečnosti, kterou grily BGE reprezentují již od roku 1974 můžete nejen grilovat, ale také vařit, péct nebo třeba udit.

Grily jsou nabízeny v sedmi různých velikostech a k nim si můžete vybírat desítky různého příslušenství. A to buď od, podle nás téměř povinných, stojanů, které umožní snadnou manipulaci až po různé nádobí, chytré pomocníky jako teploměry až po materiály sloužící k zapálení ohně. 

Přečtěte si více o grilech Big Greeen Egg v našem článku.