Vážení zákazníci a návštěvníci Deha. Dovolujeme si vás upozornit na upravenou otevírací dobu v období vánočních svátků. Více ZDE.

MagniSmartech

1 položek celkem

Cena

415000465000
1415000465000

Značky

Položek k zobrazení: 1
24 03 16 0508 LQ (1)
od 415 000 Kč

Snímatelný potah: ano Pratelný potah: na 40 ° Nosnost: 180 kg Duální komfort: ne Tuhost: středně tuhá Vhodné pro: děti i dospělé

MagniSmartech je inovativní systém jedinečného polohovatelného roštu a luxusní vysoké biometrické matrace se čtyřmi variantami komfortu. Podle vlastních preferencí si můžete vybrat buď patentovanou paměťovou pěnu, osvěžující gel, přírodní latex nebo studenou pěnu, pokud preferujete tvrdší lůžko nebo plánujete pořídit MagniSmartech pro děti. Do lůžka je integrována technologie, která monitoruje a analyzuje spánek a navrhuje, jak jej zlepšit, a tím zlepšit kvalitu života.

MagniSmartech obsahuje senzory, které zaznamenávají a průběžně monitorují čas usnutí a probuzení, délku spánku, fáze spánku, srdeční a dechovou frekvenci, intenzitu světla a míru hluku v místnosti a mnoho dalšího. Veškerá data jsou v reálném čase ukládána do kontrolní jednotky systému MagniSmartech. Tyto informace o kvalitě spánku jsou on-line nahrávány a zobrazovány ve Vašem chytrém telefonu, počítači nebo jiném zařízení. Díky tomu můžete mít kontrolu nad spánkem Vašich blízkých i na dálku.

MagniSmartech nabízí řadu programů pro výjimečně pohodlný spánek. Od stavu beztíže, ve kterém lidské tělo rychle regeneruje, přes zvýšenou polohu nohou pro zlepšení krevního oběhu, polohu pro čtení, až po manuální nastavení masáže horní či spodní části těla, polohy hlavy a nohou. MagniSmartech se dodává v rozměrech 160x200 a 180x200 cm a umožňuje nezávislé nastavení každé poloviny postele zvlášť pro nerušený odpočinek obou partnerů. Partneři mohou také individuálně zvolit tuhost lůžka a použité pěny na své straně lůžka.

Komfort během spánku, ale i při usínání a probouzení, ovlivňuje kvalitu spánku. Pro probouzení mohou být nastaveny různé funkce budíku. Od jemné masáže, přes chromoterapii až po změnu polohy. MagniSmartech nabízí relaxaci i díky barevnému podsvícení postele v různých intenzitách i odstínech. MagniSmartech si dokáže poradit i s chrápáním, kdy je spící jemně polohovacím roštem posunut do polohy, ve které přestane chrápat. Když systém vyhodnotí, že chrápání ustalo, vrátí spícího jemně do původní polohy.