Milí návštěvníci, s ohledem na aktuální nařízení vlády je náš showroom aktuálně OTEVŘEN v omezeném režimu. E-shop a řešení objednávek je k dispozici bez omezení. Více informací najdete v novince. Děkujeme za pochopení, tým DEHO.

Lopatka na servírování pizzy

Kód: 114143
Značka: Big Green Egg
523 Kč
Dodání 1 týden

Detailní informace

Detailní popis produktu

I servírovat se můžete naučit. Anebo si vyberte tu jednodušší cestu s touto lopatkou na servírování pizzy Big Green Egg. Můžete ji použít k servírování plátků pizzy, chutných předkrmů a dortových klínů, aniž byste udělali nepořádek. Čepel je dostatečně široká pro větší kusy a dostatečně tenká, aby se snadno podsunula pod ně.

Jak dostanete dokonale opečené plody moře nebo pizzu quattro stagioni v jednom kuse na talíř hostům? S trojúhelníkovou servírovací lopatkou se nemusíte bát, že vaše mistrovské dílo spadne na zem. Servírovací lopatka je vytvořená z odolné nerezové oceli, a proto přežije nejednu večeři či narozeninovou oslavu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

banner big green egg

Grily Big Green Egg jsou legendárním ztvárněním typu grilu kamado. Keramické obložení, které se může pyšnit kvalitou a certifikací NASA dokonale udržuje správnou teplotu a vy si tak váš steak můžete užít dosyta! 

Nejen steaky a grilování je možné v Big Green Egg připravovat. Díky své jedinečnosti, kterou grily BGE reprezentují již od roku 1974 můžete nejen grilovat, ale také vařit, péct nebo třeba udit.

Grily jsou nabízeny v sedmi různých velikostech a k nim si můžete vybírat desítky různého příslušenství. A to buď od, podle nás téměř povinných, stojanů, které umožní snadnou manipulaci až po různé nádobí, chytré pomocníky jako teploměry až po materiály sloužící k zapálení ohně. 

Přečtěte si více o grilech Big Greeen Egg v našem článku.