Milí návštěvníci, s ohledem na aktuální nařízení vlády je náš showroom aktuálně OTEVŘEN v omezeném režimu. E-shop a řešení objednávek je k dispozici bez omezení. Více informací najdete v novince. Děkujeme za pochopení, tým DEHO.

Lis Calzone 16 cm

Kód: 114174
Značka: Big Green Egg
210 Kč
Dodání 1 týden

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pizza Calzone zaujme každého. Tuto překládanou italskou klasiku si lehce připravíte s originálním lisem Big Green Egg Calzone. Naplňte (doma připravené) těsto na pizzu svojí oblíbenou náplní, přehněte pizzu napůl pomocí lisu Calzone a zbytek nechejte na svém EGG. Takto můžete připravit i jiné plněné placky jako jsou empanadas nebo mincepies.

Plněná mletým hovězím masem, klobáskou mozzarellou nebo dokonce ve veganské verzi: tato přeložená pizza je vlastně takovým miminkem mezi pizzami. I vy máte rádi překvapení? V tom případě se bez tohoto lisu neobejdete. K dispozici je ve velikosti pro jednu osobu (s průměrem 16 cm na náplň o objemu 125 ml).

How To BBQ a Mini Calzone Pizza on a Big Green Egg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

banner big green egg

Grily Big Green Egg jsou legendárním ztvárněním typu grilu kamado. Keramické obložení, které se může pyšnit kvalitou a certifikací NASA dokonale udržuje správnou teplotu a vy si tak váš steak můžete užít dosyta! 

Nejen steaky a grilování je možné v Big Green Egg připravovat. Díky své jedinečnosti, kterou grily BGE reprezentují již od roku 1974 můžete nejen grilovat, ale také vařit, péct nebo třeba udit.

Grily jsou nabízeny v sedmi různých velikostech a k nim si můžete vybírat desítky různého příslušenství. A to buď od, podle nás téměř povinných, stojanů, které umožní snadnou manipulaci až po různé nádobí, chytré pomocníky jako teploměry až po materiály sloužící k zapálení ohně. 

Přečtěte si více o grilech Big Greeen Egg v našem článku.