Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Konferenční stolek Bridge

Kód: CS/5099-SB CS/5099-SC CS/5099-LB CS/5099-LC Zvolte variantu
Značka: Calligaris
17 400 Kč 17 400 Kč 30 090 Kč 30 090 Kč od 17 400 Kč
Dodání 6-10 týdnů Dodání 6-10 týdnů Dodání 6-10 týdnů Dodání 6-10 týdnů Zvolte variantu
Rozměr
Materiál
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nadčasový stolek kloubící moderní materiály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konferenční stolek Bridge vám s italským nádechem přináší moderní a stylový kousek do vašeho domova! Protože především v obývacím pokoji chceme mít každý svůj jednotný styl, můžete si i stolek Bridge vybírat dle svého vkusu.
Zvolte si potřebnou velikost, ať už nízký stolek na kávičku nebo vyšší stolek pro odložení klíčů v předsíni. Bridge vám nabízí obojí! Jeho keramický povrch působí luxusním dojmem a v kombinaci s nohami, které jsou vytvořeny z temperovaného skla zabarvení Smoke Grey, získáte pocit výjimečnosti!
Keramický top můžete volit mezi bílým mramorem a černým mramorem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: