Infračervený teploměr pro grilování

Kód: 114839
Značka: Big Green Egg
1 924 Kč
Dodání 1 týden

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co takhle laser game při používání vašeho EGG? Infračervený teploměr (Infrared Cooking Surface Thermometer) má zabudovaný přesný laser, který přesně měří teplotu povrchu nejen vařeného jídla. Nasměrujte ho například na pečící kámen, litinový rošt nebo perforovaný rošt a zkontrolujte teplotu před tím, než na něj položíte suroviny. Tento bezdrátový infračervený teploměr měří v rozsahu teplot od 0°C do 427°C.

S teploměrem Infrared Cooking Surface Thermometer už nikdy nebudete muset odhadovat jestli plocha na vaření už dosáhla požadované teploty. Výsledek si přečtete přímo na velkém, lehce čitelném LED displeji, a to i když bude venku už tma. Co se teploty týká, bude teploměr vaším světlem ve tmě, ale do tváře nikomu nesviťte a uchovávejte ho mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Grily Big Green Egg
Deatil: Měří teplotu na povrchu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

banner big green egg

Grily Big Green Egg jsou legendárním ztvárněním typu grilu kamado. Keramické obložení, které se může pyšnit kvalitou a certifikací NASA dokonale udržuje správnou teplotu a vy si tak váš steak můžete užít dosyta! 

Nejen steaky a grilování je možné v Big Green Egg připravovat. Díky své jedinečnosti, kterou grily BGE reprezentují již od roku 1974 můžete nejen grilovat, ale také vařit, péct nebo třeba udit.

Grily jsou nabízeny v sedmi různých velikostech a k nim si můžete vybírat desítky různého příslušenství. A to buď od, podle nás téměř povinných, stojanů, které umožní snadnou manipulaci až po různé nádobí, chytré pomocníky jako teploměry až po materiály sloužící k zapálení ohně. 

Přečtěte si více o grilech Big Greeen Egg v našem článku.