Houpací křeslo Eames Chair RAR, golden maple

Kód: 1686
Značka: Vitra
14 416 Kč
Dodání 6-10 týdnů

Eames Chair RAR (Rocking Armchair Rod) od značky Vitra vychází z ikonického tvaru židle Eames, avšak nabízí veškeré pohodlí houpacího křesla. Varianta ližin: 02 golden maple.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křeslo / židli Eames RAR (Rocking Armchair Rod) navrhli designéři a manželé Charles a Ray Eamesovi v 50. letech za účelem vyrobit židli, která se dokonale přizpůsobí lidskému tělu a zároveň bude odolná a snadno se s ní bude manipulovat. Tyto požadavky se zhmotnily v židli ze sklolaminátu, jejíž tvar se postupem let stal ikonou moderního designu. Židle je navržena tak, že najde uplatnění v domácnosti, v kanceláři i ve veřejných prostorách. 

S ohledem na křehkost sklolaminátu vyrábí dnes Vitra židle Eames z pevnějšího polypropylenu ve 14 barevných variantách, které si vyberte ze vzorníku. Toto houpací křeslo v sobě kombinuje typicky tvarovaný sedák, který díky područkám nabízí pohodlné posezení, s houpacími ližinami v odstínu 02 zlatý javor (golden maple). Na výběr máte dvě barvy ocelové konstrukce, které si také vyberete ze vzorníku. Zvolenou variantu sedáku, konstrukce a ližin uveďte do poznámky v objednávce.

Křeslo můžete zakoupit také ve variantě s ližinami v odstínu 95 dark maple.

Doplňkové parametry

Kategorie: Křesla
Rozměr: 62,5 x 69 x 67 cm