Grily Vulcanus

17 položek celkem
Gril VULCANUS® Pro730 Camp
Novinka
ZdarmaZdarma
42 900 Kč
Gril VULCANUS® Pro730 Masterchef
Novinka
ZdarmaZdarma
54 900 Kč
Gril VULCANUS® Pro910 Camp
Novinka
ZdarmaZdarma
51 900 Kč
Gril VULCANUS® Pro910 Masterchef
Novinka
ZdarmaZdarma
63 900 Kč
Kotevní sada se zámkem Vulcanus Lock
Novinka
1 490 Kč
Kožená zástěra Vulcanus Grillmaster
Novinka
3 990 Kč
Masodeska Vulcanus
Novinka
Masodeska Vulcanus
Dodání 1-3 dny
1 399 Kč
Nerezová olejnička Vulcanus Oilcan 0,75 l
Novinka
690 Kč
Nahoru
Další produkty

Gril Vulcanus na zahraděGrily Vulcanus jsou doslova darem od Boha. Boha ohně Vulkána. Podle něj jsou tak pojmenovány a rukou zkušeného Ondřeje Kováře přivedeny k dokonalosti. Jedná se o grily, které se doslova stanou dominantou vaší zahrady. Čtvercová grilovací plocha nabízí opravdu dostatečný prostor pro grilování a za hodinu tak můžete nakrmit až padesát hladových krků. Především si ale můžete všichni pospolu okolo grilu užít skvělou atmosféru a emoce, které praskající dřevo, syčící maso a zlátnoucí jídlo vyvolávají.

Grily Vulcanus jsou vyrobeny z odolné oceli Cor-Ten, která se původně používala při výrobě lodí. Díky své odolnosti si ale našla místo i u grilů, které tak můžete celoročně nechat na zahradě a zůstanou stále odolné. Navíc během let získají opravdu individuální barvu vlivem počasí - takže každý kus bude opravdu originál! Uvnitř grilu se nachází keramické akumulační jádro, které pomáhá udržovat ideální teplotu a především směřuje žár ohně tím správným směrem.

Ikonický gril vás chytne za srdce! Vyberte si jednu ze dvou velikostí a různých druhů podstavců, stejně jako další příslušenství, aby vaše grilování bylo opravdu nezapomenutelným zážitkem.

Více se o této značce můžete dočíst v našem článku.