Grily Big Green Egg

136 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Grilování Big Green EggBig Green Egg - to jsou legendární grily, které představují celou kuchyni kompaktně zabalenou do jednoho balíčku! V Big Green Egg můžete grilovat, péct, vařit, dusit nebo třeba i udit. Jsou reprezentantem grilů kamado a značka jako taková vznikla již v roce 1974. Pro jejich výrobu jsou použity jen ty nejkvalitnější materiály. Uvnitř grilu se nachází obložení z vysoce kvalitní keramiky s dvouvrstvou glazurou, která je založena na technologii NASA. Takže je hned jasné, že jídlo bude nadpozemsky dobré

Grily je možné rozehřát na teplotu 70 - 350 °C, takže pořádný kus masa rozhodně není problém! Stačí jen zavřít víko, pomocí regulátoru nastavit správnou teplotu a nechat gril pracovat. Třeba i celou noc! Díky tomu jsou grily Big Green Egg tolik oblíbené. Samy si poradí a vytvoří naprosto dokonalý výsledek.

Vybírat můžete celkem ze sedmi různých variant modelů a široké škály příslušenství. Kotlíky, rošty, nádobí nebo třeba i materiál na podpal. Nespornou výhodou jsou i různé stojany a systémy, které pomáhají s manipulací vašeho grilu.

Grily Big Green Egg menších velikostí jsou skvělým parťákem na každou dovolenou! Kompaktní řešení a nadpozemský zážitek

Přečtěte si více o grilech Big Green Egg v našem článku.