Digitální teploměr s otvírákem na láhve Big Green Egg

Kód: 127150
Značka: Big Green Egg
1 347 Kč
Dodání 1 týden

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvenku nemůžete vidět, jestli je kuře uvnitř už hotové. S digitálním teploměrem (Instant Read Digital Thermometer) vám nehrozí žádné riziko a vždy připravíte propečené a skvělé kuře. A nejen kuře, ale cokoliv budete chtít. Sondu teploměru z nerezové oceli zastrčte do masa, ryby nebo drůbeže a za několik sekund už vidíte na velkém LED displeji jaká je teplota uvnitř masa.

Například pokud chcete propéct telecí maso a připravit hovězí steak na způsob rare. Ale jak určíte tu správnou teplotu, která je v případě rare staeku ve středu 52° C ? Na displeji teploměru Instant Read Digital Themometer najdete přehled s vhodnými teplotami pro nejčastěji připravované masové pokrmy. A když už nepotřebujete měřit teplotu…Teploměr Instant Read Digital Thermometer se po 5 minutách automaticky vypne.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Grily Big Green Egg
Rozsah měřitelných teplot: - 40 °C - 300 °C
Rozměry zavřeného teploměru: 19 x 5 x 2 cm
Rozměry otevřeného teploměru: 31 x 5 x 2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

banner big green egg

Grily Big Green Egg jsou legendárním ztvárněním typu grilu kamado. Keramické obložení, které se může pyšnit kvalitou a certifikací NASA dokonale udržuje správnou teplotu a vy si tak váš steak můžete užít dosyta! 

Nejen steaky a grilování je možné v Big Green Egg připravovat. Díky své jedinečnosti, kterou grily BGE reprezentují již od roku 1974 můžete nejen grilovat, ale také vařit, péct nebo třeba udit.

Grily jsou nabízeny v sedmi různých velikostech a k nim si můžete vybírat desítky různého příslušenství. A to buď od, podle nás téměř povinných, stojanů, které umožní snadnou manipulaci až po různé nádobí, chytré pomocníky jako teploměry až po materiály sloužící k zapálení ohně. 

Přečtěte si více o grilech Big Greeen Egg v našem článku.