Betonový konferenční stolek AIRSTEEL

Kód: 2580
Novinka
Značka: Gravelli
17 110 Kč
Dodání 6-10 týdnů
Barevná varianta
Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nadčasové stolky s kulatou deskou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada tří konferenčních stolků AIRSTEEL od českého výrobce GRAVELLI je vyrobena ručně. Stolovou desku o tloušťce 15 milimetrů ze speciálního betonu podpírá subtilní konstrukce z oceli. Celý set působí velmi minimalisticky. K dispozici jsou dva odstíny, šedý a antracitový. Povrch betonových desek je speciálně ošetřen, je nenasákavý a dobře se udržuje.

Na showroomu k vidění velikost 50 x 35 x 59,5 cm a  90 x 90 x 36 cm, ve variantě šedá - neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gravelli je česká firma, která vznikla poměrně nedávno. Ale i přes svou šestiletou existenci se dokázala vyhoupnout na výsluní! V pražské Libni vytváří betonové výrobky jakéhokoli druhu - umyvadla, konferenční stolky, jídelní stoly, venkovní nábytek nebo třeba dekorace i osvětlení. Doslova betonu dávají duši!

Gravelli

Není to ale jen o surovosti betonu. V Gravelli si vytvořili vlastní a unikátní složení materiálu - Beton 2.0. Speciální směs betonu je doplněna syntetickými vlákny, které zajistí perfektní stabilitu směsi, tím je možné pracovat s užší stěnou a konstrukcí, a zároveň má také sníženou hmotnost. Gravelli výrobky se tak mohou pyšnit mnoha superlativy - výrobky jsou lehké, nenasákavé, ekologické, hladké, UV stabilní a autentické

Můžete se je tedy používat v interiéru i exteriéru. Jedinečnost a jemnost výrobků definuje designér Tomáš Vacek.