Betonové osvětlení FIBER CUBISTIC

Kód: 2619
Novinka
Značka: Gravelli
2 700 Kč
Dodání 6-10 týdnů

Unikátní světlo v duchu kubismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně vyrobené zavěšené betonové lampy přinášejí do interiéru industriální vzhled. Jsou vyrobeny z betonu kombinovaného s kvalitními nerezovými komponenty a originální objímkou. Elektřina je vedena černým textilním kabelem (délka 2,5 m, je součástí balení).

Lampu FIBER CUBISTIC od českého výrobce GRAVELLI (designer Tomáš Vacek) je možné kombinovat s podobnými produkty ze série FIBER – lampami FIBER SLENDER, FIBER DIAMONDS a FIBER CYLINDER.

Doplňkové parametry

Kategorie: Světla a lampy
Hmotnost: 0.5 kg
Rozměr: 7,8 x 7,3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gravelli je česká firma, která vznikla poměrně nedávno. Ale i přes svou šestiletou existenci se dokázala vyhoupnout na výsluní! V pražské Libni vytváří betonové výrobky jakéhokoli druhu - umyvadla, konferenční stolky, jídelní stoly, venkovní nábytek nebo třeba dekorace i osvětlení. Doslova betonu dávají duši!

Gravelli

Není to ale jen o surovosti betonu. V Gravelli si vytvořili vlastní a unikátní složení materiálu - Beton 2.0. Speciální směs betonu je doplněna syntetickými vlákny, které zajistí perfektní stabilitu směsi, tím je možné pracovat s užší stěnou a konstrukcí, a zároveň má také sníženou hmotnost. Gravelli výrobky se tak mohou pyšnit mnoha superlativy - výrobky jsou lehké, nenasákavé, ekologické, hladké, UV stabilní a autentické

Můžete se je tedy používat v interiéru i exteriéru. Jedinečnost a jemnost výrobků definuje designér Tomáš Vacek.