Betonová lavička CAILLOU

Kód: 2604
Značka: Gravelli
35 000 Kč
Dodání 6-10 týdnů
Barevná varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Neobyčejné posezení v plenéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Betonová lavička CAILLOU značky GRAVELLI vypadá jako obří kámen, který umístěný v zahradě nebo parku láká návštěvníky k posezení. Designer Tomáš Vacek našel inspiraci na mořském pobřeží v oblázcích vyhlazených mořskými vlnami a pískem. Speciální výrobní technologie zaručuje celoroční možnost použití v exteriéru.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní křesla a sedačky
Rozměr: 190 x 45 x 60 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Gravelli je česká firma, která vznikla poměrně nedávno. Ale i přes svou šestiletou existenci se dokázala vyhoupnout na výsluní! V pražské Libni vytváří betonové výrobky jakéhokoli druhu - umyvadla, konferenční stolky, jídelní stoly, venkovní nábytek nebo třeba dekorace i osvětlení. Doslova betonu dávají duši!

Gravelli

Není to ale jen o surovosti betonu. V Gravelli si vytvořili vlastní a unikátní složení materiálu - Beton 2.0. Speciální směs betonu je doplněna syntetickými vlákny, které zajistí perfektní stabilitu směsi, tím je možné pracovat s užší stěnou a konstrukcí, a zároveň má také sníženou hmotnost. Gravelli výrobky se tak mohou pyšnit mnoha superlativy - výrobky jsou lehké, nenasákavé, ekologické, hladké, UV stabilní a autentické

Můžete se je tedy používat v interiéru i exteriéru. Jedinečnost a jemnost výrobků definuje designér Tomáš Vacek.